12:00
FV Illertissen
Stuttgarter Kickers
0
4
13:00
PFK Oleksandria
Girnik Kryvyi Rih
2
2
13:30
Hobro IK
AC Horsens
2
2
14:00
Shinnik Yaroslavl
FK Khimki
1
0
15:00
RNK Split
Vorskla Poltava
2
1
15:00
PFK Oleksandria
MFC Mykolaiv
3
1
15:00
Rimavska Sobota
FK Pohronie
0
5
15:00
Dinamo-2 Kiev
Olimpik Donetsk
0
3
15:00
FK Radnicki Nis
FK Rudar Pljevlja
1
2
15:30
FK Septemvri Simitli
PFC Pirin Blagoevgrad
1
3
15:30
Karabakh Agdam
Steaua Bucuresti
2
3
16:00
ZFC Meuselwitz
Chemnitzer FC
1
1
16:00
HNK Rijeka
Sarajevo
3
1
16:00
1 FC Koln II
Eintracht Norderstedt
3
2
16:00
Mladost Lucani
Petrolul Ploiesti
0
0
16:00
SCR Altach
FC St. Gallen
1
3
16:00
NK Zavrc
Farmtech Verzej
5
0
16:00
FC Basel
1860 München
1
2
16:30
VfL Rhede
Borussia Dortmund
0
5
16:30
Mattersburg
SK Sigma Olomouc
1
1
16:30
Hartberg
Admira Wacker
0
0
16:30
Babelsberg
FK Banik Most
8
0
16:30
Dynamo Kyiv
Legia Warszawa
0
0
16:30
FC Kitzbühel
Wacker Innsbruck
0
6
16:30
Hessen Kassel
Paderborn
1
1
16:30
SV Grodig
Kufstein
8
0
17:00
St. Pölten
SK Rapid Wien
1
4
17:00
Kryliya Sovetov Samara
KAA Gent
2
1
17:00
KSV 1919
Red Bull Salzburg
1
0
17:00
ASK Voitsberg
ATSV Wolfsberg
2
1
17:00
KSV Roeselare
Club Brugge
1
0
17:00
St Margarethen
ESV Parndorf
1
3
17:00
Wegberg-Beeck
Monchengladbach II
0
7
17:00
SSVg Velbert
Fortuna Koln
1
2
17:00
Klagenfurt
ASV Klagenfurt
4
1
17:00
FC Luzern
Spartak Moscow
2
1
17:00
KVV Weerstand Koersel
KVC Westerlo
0
10
17:00
SV Wildon
Lebring
2
2
17:30
NK Olimpija Ljubljana
Karpaty Lviv
2
3
18:45
Buxton FC
Alfreton Town
1
4
07:00
Rozwoj Katowice
BKS Stal Bielsko-Biala
0
3
08:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Neftokhimik Burgas
2
2
08:00
Vitesse
KV Oostende
2
2
08:00
Miedz Legnica
GKS Katowice
0
2
08:00
OFK Beograd
FK Metalac Gornji Milanovac
1
0
08:00
Cigánd SE
Várda SE
2
1
08:15
Szolnoki MAV FC
Balmazujvaros Sport KFT
0
2
83'
NK Zagreb
NK Krka
0
2
83'
Aluminij Kidricevo
Partizan Beograd
0
4
70'
PFC Spartak Pleven
PFC Montana 1921
1
1
47'
CSKA Moscow
FK Tosno
0
1
47'
FK Senica
Banik Ostrava
2
0
HT'
Kehler FV
Waldhof Mannheim
1
1
HT'
Spartak Myjava
FC Nitra
2
0
48'
Anzhi Makhachkala
Midtjylland
1
1
49'
Podbeskidzie Bielsko-Biala
LKS Nieciecza
0
2
57'
ViOn Zlate Moravce
Slovan Duslo Sala
2
0
HT'
MKS Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytow
0
0
46'
Sokolov
FC Graffin Vlasim
0
0
HT'
Ruch Chorzow
Rozwoj Katowice
0
1
HT'
SV Empor Berlin
Viktoria Berlin
0
3
47'
TSV St. Johann
TSV Buchbach
0
1
50'
Arka Gdynia
Gwardia Koszalin
0
0
HT'
Viborg FF
Esbjerg FB
1
0
10:30
Vysocina Jihlava
SK Dynamo Ceske Budejovice
10:45
FC Zbrojovka Brno
Mas Taborsko
11:30
Rozwoj Katowice
Puszcza Niepolomice
12:00
Eintracht Braunschweig
Rubin Kazan
12:00
FC Wil 1900
FC Zürich
12:00
Fortuna Dusseldorf II
Eintracht Norderstedt
12:15
FC Fastav Zlin
1 SC Znojmo
13:00
FK Teplice
Chemnitzer FC
13:00
Koblenz
Borussia Mönchengladbach
13:00
Sola Oswiecim
Hannover 96 II
13:00
Hansa Lüneburg
SV Eichede
14:00
Rot-Weiss Erfurt
Schweinfurt 05
14:00
Dynamo Moscow
Ajax
14:00
BSV Rehden
BV Cloppenburg
14:00
Canceled
Raith Rovers
Brechin City
14:00
Seraing United
RSC Anderlecht
14:00
VfL Bochum
Waasland Beveren
14:00
Warta Poznan
Pogon Szczecin
14:00
FK Metalac Gornji Milanovac
FK Spartak Subotica
14:00
Metalurg Zaporizhya
FC Sumy
14:15
Lechia Gdansk
Shakhtar Donetsk
14:30
RB Leipzig
Slovan Liberec
14:30
FC Liefering
Sport Podbrezova
14:30
FC Thun
FC Schaffhausen
14:30
FC Vereya
FC Dunav Rousse
15:00
Lech Poznan
APOEL Nicosia
15:00
FC Bansko
Slavia Sofia
15:00
ASV Geel
KAA Gent
15:00
Dobrudzha Dobrich
PFK Chernomorets Pomorie
15:00
Lokomotiv Plovdiv
FC Oborishte Panagyurishte
15:00
Lommel United
KSC Lokeren
15:00
Schwechat
FAC
15:00
Chernomorets Odessa
FC Milsami-Ursidos
15:30
Austria Klagenfurt
Union Berlin
15:30
Ludogorets Razgrad
Lokomotiv Moscow
15:30
Poli Timisoara
Bekescsabai Elore SE
16:00
SV Wacker Burghausen
Ingolstadt
16:00
WAC
FK Krasnodar
16:00
NK Slaven Belupo
Paksi FC
16:00
Gornik Zabrze
AEK Larnaca
16:00
Mezokovesd Zsory
Várda SE
16:00
Levski Sofia
Volga Nizhny Novgorod
16:00
Roltek Dob
NK Rudar Velenje
16:30
SC Weiz
SC Neusiedl 1919
16:30
DIO 30 Druten
NEC Nijmegen
17:00
NK Inter Zapresic
Krsko Posavlje
17:00
MSK Deinze
SV Zulte Waregem
17:15
Hannover 96
Monaco
17:30
KFC Oosterzonen
KFC Dessel Sport
18:30
St. Truidense VV
Ujpest FC
20:30
Carabobo FC
Caracas FC