• Fotbal
  • Uruguay
Copa de La Liga
Copa de La Liga
Uruguay
Uruguay
895
11. 1.29. 1.
11. 1.29. 1.
Hráč sezóny
Doporučená údálost
Tým týdne
fakta
Góly29
Góly na zápas1.93
Výhry domácích33%
Výhry hostů20%
Remízy47%
Počet účastníků16
O nás

Copa de La Liga je profesionální fotbalová liga v Uruguay.

Sofascore sleduje živé fotbalové výsledky a tabulku, výsledky, statistiky a nejlepší střelce Copa de La Liga .

Který tým aktuálně drží titul v Copa de La Liga ?

V Copa de La Liga aktuálně drží titul Progreso.

Kdy Copa de La Liga začíná a kdy končí?

Copa de La Liga obvykle začíná v ledna a končí v ledna.

  • Fotbal
  • Uruguay
Copa de La Liga

Copa de La Liga

895 sledujících
UruguayUruguay
Úřadující šampion
Progreso
Progreso
11. 1.29. 1.
Doporučená údálost
Zápasy
Tým týdne
O nás

Copa de La Liga je profesionální fotbalová liga v Uruguay.

Sofascore sleduje živé fotbalové výsledky a tabulku, výsledky, statistiky a nejlepší střelce Copa de La Liga .

Který tým aktuálně drží titul v Copa de La Liga ?

V Copa de La Liga aktuálně drží titul Progreso.

Kdy Copa de La Liga začíná a kdy končí?

Copa de La Liga obvykle začíná v ledna a končí v ledna.

O násŽivé fotbalové skóre na Sofascore livescore pokrývá více než 500 fotbalových lig, pohárů a turnajů z celého světa s průběžně aktualizovanými výsledky, statistikami, ligovými tabulkami, video sestřihy a programem zápasů. Živé zápasy ze všech fotbalových lig mají rychlé a přesné aktualizace minut, skóre, poločasových i konečných výsledků, střelců a asistujících hráčů, karet, střídání a zápasových statistik. Video sestřihy jsou k dispozici u nejpopulárnějších fotbalových lig: španělské LaLigy, Bundesligy, italské Serie A, francouzské Ligue 1, Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy a mezinárodních turnajů, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Sofascore livescore obsahuje podrobnosti o každém týmu, kde si můžete zobrazit posledních 10 fotbalových zápasů, tabulky, program, výsledky, statistiky a mnoho dalšího. V detailech zápasu najdete také klesající/stoupající kurzy. Všechna skóre na Sofascore.com livescore se automaticky aktualizují, takže je nemusíte ručně obnovovat. Když si fotbalové zápasy nebo týmy, které chcete sledovat, přidáte do oblíbených, bude sledování živého skóre, výsledků a statistik ještě jednodušší. K dispozici je také možnost vybrat všechny živé fotbalové zápasy nebo jen ty živě vysílané.
Když zábava skončí, dejte STOP