Rahoveci 029

Rahoveci 029

Kosovo
Kosovo
2

Præsentation

Seneste form
Holdinfo
12
Total antal spillere
24.4 år
Gennemsnitlig spiller alder
Info
XK
NationKosovo

Om Rahoveci 029

Rahoveci 029 livescore, stillinger, kampplan og resultater fra alle basketballturneringer, som Rahoveci 029 har spillet.

Rahoveci 029 næste kamp

Rahoveci 029 spiller næste kamp den 26. sep. 2026 15.00.00 UTC mod KB Bashkimi i Superliga.

Når kampen starter, kan du følge Rahoveci 029 vs KB Bashkimi livescore, som opdateres for hvert point.

Vi kan have videohøjdepunkter med point og nyheder for nogle Rahoveci 029-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære basketballligaer.

Statistik og stillinger opdatering ved kampen afslutninger.

Rahoveci 029 forrige kamp

Rahoveci 029 forrige kamp var mod KB Trepça i Superliga, kampen sluttede with result 101 - 106 (KB Trepça won the game).

Rahoveci 029 kampfanen viser de seneste 100 basketballkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Rahoveci 029s planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nuværende Rahoveci 029 spillere

Aktuelle oplysninger om Rahoveci 029s holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Bak: Anes Gashi, Bardhi Rexha, Mika Adams-Woods, Kareem Rozier, Zion Fruster Angriber: Samir Zekiqi, Shendrit Llapi, Visar Ejupi, Albion Imeri Center-Angriber: Sydney Hawmmond Unknown: Hadis Durguti, Elif Haxhimurati

Rahoveci 029 performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Rahoveci 029.

For at se dagens basketballkampe og -resultater, kan du gå til vores basketball livescore-side.

Rahoveci 029

Rahoveci 029

2 følgere
KosovoKosovo
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om Rahoveci 029

Rahoveci 029 livescore, stillinger, kampplan og resultater fra alle basketballturneringer, som Rahoveci 029 har spillet.

Rahoveci 029 næste kamp

Rahoveci 029 spiller næste kamp den 26. sep. 2026 15.00.00 UTC mod KB Bashkimi i Superliga.

Når kampen starter, kan du følge Rahoveci 029 vs KB Bashkimi livescore, som opdateres for hvert point.

Vi kan have videohøjdepunkter med point og nyheder for nogle Rahoveci 029-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære basketballligaer.

Statistik og stillinger opdatering ved kampen afslutninger.

Rahoveci 029 forrige kamp

Rahoveci 029 forrige kamp var mod KB Trepça i Superliga, kampen sluttede with result 101 - 106 (KB Trepça won the game).

Rahoveci 029 kampfanen viser de seneste 100 basketballkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Rahoveci 029s planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nuværende Rahoveci 029 spillere

Aktuelle oplysninger om Rahoveci 029s holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Bak: Anes Gashi, Bardhi Rexha, Mika Adams-Woods, Kareem Rozier, Zion Fruster Angriber: Samir Zekiqi, Shendrit Llapi, Visar Ejupi, Albion Imeri Center-Angriber: Sydney Hawmmond Unknown: Hadis Durguti, Elif Haxhimurati

Rahoveci 029 performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Rahoveci 029.

For at se dagens basketballkampe og -resultater, kan du gå til vores basketball livescore-side.

OmSofascore livescore giver dig live resultater, resultater, tabeller, statistikker, kampprogrammer, stillinger og tidligere resultater for NBA – opdelt efter quarters, halvleg eller slutresultat. Med Sofascores basketball-livescore på Sofascore.com kan du følge live resultater kvart for kvart, tabeller, statistikker, kampprogrammer og meget mere i realtid fra over 70 basketballligaer, herunder NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague og nationale basketballligaer. På Sofascore livescore kan du også følge livescores, tabeller og kampprogrammer for store internationale basketballturneringer som FIBA Basketball World Cup, EuroCup og EuroBasket. Live resultater for basketball på Sofascore.com opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden for at se de nyeste resultater. Ved at tilføje de kampe, du ønsker at følge, til dine favoritter, kan du nemmere holde øje med dem. Gå ikke glip af live resultater fra Italien, Grækenland, Tyrkiet, Rusland eller andre europæiske basketballligaer.
STOP, når det sjove stopper