VM
San Telmo Rápido Sport

San Telmo Rápido Sport

Uruguay
Uruguay
59

Præsentation

Seneste form
Holdinfo
18
Total antal spillere
23.6 år
Gennemsnitlig spiller alder
Info
UY
NationUruguay

Om San Telmo Rápido Sport

San Telmo Rápido Sport livescore, stillinger, kampplan og resultater fra alle basketballturneringer, som San Telmo Rápido Sport har spillet.

San Telmo Rápido Sport næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med point og nyheder for nogle San Telmo Rápido Sport-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære basketballligaer.

Statistik og stillinger opdatering ved kampen afslutninger.

San Telmo Rápido Sport forrige kamp

San Telmo Rápido Sport forrige kamp var mod CD Albatros i Divisional Tercera de Ascenso, kampen sluttede with result 76 - 89 (CD Albatros won the game).

San Telmo Rápido Sport kampfanen viser de seneste 100 basketballkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle San Telmo Rápido Sports planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nuværende San Telmo Rápido Sport spillere

Aktuelle oplysninger om San Telmo Rápido Sports holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Bak: Leandro Fuidio, Ignacio Castro Angriber: Camilo Lopez, Pedro Villar, Rodrigo Pintos, Camilo Colman, Federico Curbelo, Facundo Rebufello, Federico Valles, Juan Cetinich, Rodrigo Mariño, Nicolas Nuñez, Lucas Chessio, Stefano Pastorini, Joaquin Ortiz Unknown: Julian Giannetto, Federico Valles, Leandro Fuidio

San Telmo Rápido Sport performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for San Telmo Rápido Sport.

For at se dagens basketballkampe og -resultater, kan du gå til vores basketball livescore-side.

San Telmo Rápido Sport

San Telmo Rápido Sport

59 følgere
UruguayUruguay
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om San Telmo Rápido Sport

San Telmo Rápido Sport livescore, stillinger, kampplan og resultater fra alle basketballturneringer, som San Telmo Rápido Sport har spillet.

San Telmo Rápido Sport næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med point og nyheder for nogle San Telmo Rápido Sport-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære basketballligaer.

Statistik og stillinger opdatering ved kampen afslutninger.

San Telmo Rápido Sport forrige kamp

San Telmo Rápido Sport forrige kamp var mod CD Albatros i Divisional Tercera de Ascenso, kampen sluttede with result 76 - 89 (CD Albatros won the game).

San Telmo Rápido Sport kampfanen viser de seneste 100 basketballkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle San Telmo Rápido Sports planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nuværende San Telmo Rápido Sport spillere

Aktuelle oplysninger om San Telmo Rápido Sports holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Bak: Leandro Fuidio, Ignacio Castro Angriber: Camilo Lopez, Pedro Villar, Rodrigo Pintos, Camilo Colman, Federico Curbelo, Facundo Rebufello, Federico Valles, Juan Cetinich, Rodrigo Mariño, Nicolas Nuñez, Lucas Chessio, Stefano Pastorini, Joaquin Ortiz Unknown: Julian Giannetto, Federico Valles, Leandro Fuidio

San Telmo Rápido Sport performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for San Telmo Rápido Sport.

For at se dagens basketballkampe og -resultater, kan du gå til vores basketball livescore-side.

Annonce
OmSofascore livescore giver dig live resultater, resultater, tabeller, statistikker, kampprogrammer, stillinger og tidligere resultater for NBA – opdelt efter quarters, halvleg eller slutresultat. Med Sofascores basketball-livescore på Sofascore.com kan du følge live resultater kvart for kvart, tabeller, statistikker, kampprogrammer og meget mere i realtid fra over 70 basketballligaer, herunder NCAA, ABA League, Baltic League, EuroLeague og nationale basketballligaer. På Sofascore livescore kan du også følge livescores, tabeller og kampprogrammer for store internationale basketballturneringer som FIBA Basketball World Cup, EuroCup og EuroBasket. Live resultater for basketball på Sofascore.com opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden for at se de nyeste resultater. Ved at tilføje de kampe, du ønsker at følge, til dine favoritter, kan du nemmere holde øje med dem. Gå ikke glip af live resultater fra Italien, Grækenland, Tyrkiet, Rusland eller andre europæiske basketballligaer.
STOP, når det sjove stopper