TJ Osvetimany

TJ Osvetimany

28

Præsentation

Seneste form
Konkurrencer
Info

Om TJ Osvetimany

TJ Osvetimany livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

TJ Osvetimany næste kamp

TJ Osvetimany spiller næste kamp mod Mladcova den 26. sep. 2026 13.30.00 UTC i Zlinsky KP.

Når kampen starter, kan du følge TJ Osvetimany vs Mladcova livescore, stillinger, opdaterede liveresultater for hvert minut og kampstatistik.

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle TJ Osvetimany-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

TJ Osvetimany forrig kamp

TJ Osvetimany seneste kamp var mod FK Luhačovice i Zlinsky KP, kampen sluttede with a result 1 - 5 (TJ Osvetimany won the game).

TJ Osvetimany kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle TJ Osvetimanys planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

TJ Osvetimany performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse TJ Osvetimanys fremtidige kampe.

Nuværende TJ Osvetimany spillere

Aktuelle oplysninger om TJ Osvetimanys holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

TJ Osvetimany topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

TJ Osvetimany

TJ Osvetimany

28 følgere
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om TJ Osvetimany

TJ Osvetimany livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

TJ Osvetimany næste kamp

TJ Osvetimany spiller næste kamp mod Mladcova den 26. sep. 2026 13.30.00 UTC i Zlinsky KP.

Når kampen starter, kan du følge TJ Osvetimany vs Mladcova livescore, stillinger, opdaterede liveresultater for hvert minut og kampstatistik.

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle TJ Osvetimany-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

TJ Osvetimany forrig kamp

TJ Osvetimany seneste kamp var mod FK Luhačovice i Zlinsky KP, kampen sluttede with a result 1 - 5 (TJ Osvetimany won the game).

TJ Osvetimany kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle TJ Osvetimanys planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

TJ Osvetimany performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse TJ Osvetimanys fremtidige kampe.

Nuværende TJ Osvetimany spillere

Aktuelle oplysninger om TJ Osvetimanys holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

TJ Osvetimany topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

OmFodboldresultater live på Sofascore Livescore giver dig live-dækning fra mere end 500 fodboldligaer, pokalturneringer og internationale turneringer verden over med løbende opdaterede resultater, statistikker, stillinger, videohøjdepunkter og kampprogrammer. Livekampe fra alle fodboldturneringer opdateres hurtigt og præcist med minut-for-minut-opdateringer, stillinger ved pausen og slutfløjt, målscorere og oplæg, kort, udskiftninger samt kampstatistik. Videohøjdepunkter er tilgængelige for de mest populære fodboldturneringer, herunder den spanske La Liga og Copa del Rey, den italienske Serie A og Coppa Italia, den tyske Bundesliga og DFB-Pokal, den franske Ligue 1 samt UEFA Champions League, Europa League og internationale turneringer som VM og EM. På Sofascore Livescore finder du en detaljeret side for hvert hold, hvor du kan se de seneste 10 kampe, stillinger, kampprogram, resultater, statistikker og meget mere. Under kampdetaljer kan du også se stigende og faldende odds. Alle resultater på Sofascore Livescore opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden manuelt. Hvis du tilføjer fodboldkampe eller hold til dine favoritter, bliver det endnu nemmere at følge deres resultater, statistikker og liveopdateringer. Du kan desuden vælge at se enten alle kampe eller kun de kampe, der spilles live.
STOP, når det sjove stopper