Trélissac-Antonne

Trélissac-Antonne

France
Frankrig
235

Præsentation

Seneste form
Holdinfo
17
Total antal spillere
29 år
Gennemsnitlig spiller alder
3
Udenlandske spillere
Info
FR
NationFrankrig
Grundlagt1. jan. 1950
BaneStade Firmin Daudou

Om Trélissac-Antonne

Trélissac-Antonne livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Trélissac-Antonne næste kamp

Trélissac-Antonne spiller næste kamp mod Onet-Le-Château den 29. aug. 2026 16.00.00 UTC i National 2.

Når kampen starter, kan du følge Trélissac-Antonne vs Onet-Le-Château livescore, stillinger, opdaterede liveresultater for hvert minut og kampstatistik.

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Trélissac-Antonne-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Trélissac-Antonne forrig kamp

Trélissac-Antonne seneste kamp var mod Jarnac Sports i R1 Nouvelle-Aquitaine, kampen sluttede with a result 6 - 0 (Trélissac-Antonne won the game).

Trélissac-Antonne kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Trélissac-Antonnes planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Trélissac-Antonne performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Trélissac-Antonnes fremtidige kampe.

Nuværende Trélissac-Antonne spillere

Angriber: Cheick Alan Diarra, Joris Gouache Midtbanespiller: Lucas Dumai, Jean-Noël Gabriel, Landry N'Kulu, Cheick Keita Forsvarer: Illa Bocar Sy, Kadiapome Mendy, Yanis Leriche, Ange Gnaleko, Anthony Chauvet, Tao Jeammet, Jimmy Burgho Målmand: Pierre Portets, Baptiste Cappelier Unknown: Valentin Michau, Jordan Pothier

Aktuelle oplysninger om Trélissac-Antonnes holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Trélissac-Antonne topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Trélissac-Antonne

Trélissac-Antonne

235 følgere
FranceFrankrig
Stade Firmin Daudou
National 2National 2
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om Trélissac-Antonne

Trélissac-Antonne livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Trélissac-Antonne næste kamp

Trélissac-Antonne spiller næste kamp mod Onet-Le-Château den 29. aug. 2026 16.00.00 UTC i National 2.

Når kampen starter, kan du følge Trélissac-Antonne vs Onet-Le-Château livescore, stillinger, opdaterede liveresultater for hvert minut og kampstatistik.

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Trélissac-Antonne-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Trélissac-Antonne forrig kamp

Trélissac-Antonne seneste kamp var mod Jarnac Sports i R1 Nouvelle-Aquitaine, kampen sluttede with a result 6 - 0 (Trélissac-Antonne won the game).

Trélissac-Antonne kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Trélissac-Antonnes planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Trélissac-Antonne performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Trélissac-Antonnes fremtidige kampe.

Nuværende Trélissac-Antonne spillere

Angriber: Cheick Alan Diarra, Joris Gouache Midtbanespiller: Lucas Dumai, Jean-Noël Gabriel, Landry N'Kulu, Cheick Keita Forsvarer: Illa Bocar Sy, Kadiapome Mendy, Yanis Leriche, Ange Gnaleko, Anthony Chauvet, Tao Jeammet, Jimmy Burgho Målmand: Pierre Portets, Baptiste Cappelier Unknown: Valentin Michau, Jordan Pothier

Aktuelle oplysninger om Trélissac-Antonnes holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Trélissac-Antonne topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

OmFodboldresultater live på Sofascore Livescore giver dig live-dækning fra mere end 500 fodboldligaer, pokalturneringer og internationale turneringer verden over med løbende opdaterede resultater, statistikker, stillinger, videohøjdepunkter og kampprogrammer. Livekampe fra alle fodboldturneringer opdateres hurtigt og præcist med minut-for-minut-opdateringer, stillinger ved pausen og slutfløjt, målscorere og oplæg, kort, udskiftninger samt kampstatistik. Videohøjdepunkter er tilgængelige for de mest populære fodboldturneringer, herunder den spanske La Liga og Copa del Rey, den italienske Serie A og Coppa Italia, den tyske Bundesliga og DFB-Pokal, den franske Ligue 1 samt UEFA Champions League, Europa League og internationale turneringer som VM og EM. På Sofascore Livescore finder du en detaljeret side for hvert hold, hvor du kan se de seneste 10 kampe, stillinger, kampprogram, resultater, statistikker og meget mere. Under kampdetaljer kan du også se stigende og faldende odds. Alle resultater på Sofascore Livescore opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden manuelt. Hvis du tilføjer fodboldkampe eller hold til dine favoritter, bliver det endnu nemmere at følge deres resultater, statistikker og liveopdateringer. Du kan desuden vælge at se enten alle kampe eller kun de kampe, der spilles live.
STOP, når det sjove stopper