VM
Cavalry FC II

Cavalry FC II

Canada
Canada
74

Præsentation

Seneste form
Info
CA
NationCanada
BaneShouldice Athletic Park

Om Cavalry FC II

Cavalry FC II livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Cavalry FC II næste kamp

Cavalry FC II spiller næste kamp mod Callies United den 8. jul. 2026 01.00.00 UTC i Alberta Premier League.

Når kampen starter, kan du følge Cavalry FC II vs Callies United livescore, stillinger, opdaterede liveresultater for hvert minut og kampstatistik.

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Cavalry FC II-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Cavalry FC II forrig kamp

Cavalry FC II seneste kamp var mod St. Albert Impact FC i Alberta Premier League, kampen sluttede in a draw (2 - 2).

Cavalry FC II kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Cavalry FC IIs planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Cavalry FC II performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Cavalry FC IIs fremtidige kampe.

Nuværende Cavalry FC II spillere

Aktuelle oplysninger om Cavalry FC IIs holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Cavalry FC II topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Cavalry FC II

Cavalry FC II

74 følgere
CanadaCanada
Shouldice Athletic Park
Alberta Premier LeagueAlberta Premier League
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om Cavalry FC II

Cavalry FC II livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Cavalry FC II næste kamp

Cavalry FC II spiller næste kamp mod Callies United den 8. jul. 2026 01.00.00 UTC i Alberta Premier League.

Når kampen starter, kan du følge Cavalry FC II vs Callies United livescore, stillinger, opdaterede liveresultater for hvert minut og kampstatistik.

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Cavalry FC II-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Cavalry FC II forrig kamp

Cavalry FC II seneste kamp var mod St. Albert Impact FC i Alberta Premier League, kampen sluttede in a draw (2 - 2).

Cavalry FC II kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Cavalry FC IIs planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Cavalry FC II performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Cavalry FC IIs fremtidige kampe.

Nuværende Cavalry FC II spillere

Aktuelle oplysninger om Cavalry FC IIs holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Cavalry FC II topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Annonce
OmFodboldresultater live på Sofascore Livescore giver dig live-dækning fra mere end 500 fodboldligaer, pokalturneringer og internationale turneringer verden over med løbende opdaterede resultater, statistikker, stillinger, videohøjdepunkter og kampprogrammer. Livekampe fra alle fodboldturneringer opdateres hurtigt og præcist med minut-for-minut-opdateringer, stillinger ved pausen og slutfløjt, målscorere og oplæg, kort, udskiftninger samt kampstatistik. Videohøjdepunkter er tilgængelige for de mest populære fodboldturneringer, herunder den spanske La Liga og Copa del Rey, den italienske Serie A og Coppa Italia, den tyske Bundesliga og DFB-Pokal, den franske Ligue 1 samt UEFA Champions League, Europa League og internationale turneringer som VM og EM. På Sofascore Livescore finder du en detaljeret side for hvert hold, hvor du kan se de seneste 10 kampe, stillinger, kampprogram, resultater, statistikker og meget mere. Under kampdetaljer kan du også se stigende og faldende odds. Alle resultater på Sofascore Livescore opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden manuelt. Hvis du tilføjer fodboldkampe eller hold til dine favoritter, bliver det endnu nemmere at følge deres resultater, statistikker og liveopdateringer. Du kan desuden vælge at se enten alle kampe eller kun de kampe, der spilles live.
STOP, når det sjove stopper