Forza Aquamana Soldaceros

Forza Aquamana Soldaceros

Colombia
Colombia
73

Præsentation

Seneste form
Holdinfo
41
Total antal spillere
27.4 år
Gennemsnitlig spiller alder
Info
CO
NationColombia

Om Forza Aquamana Soldaceros

Forza Aquamana Soldaceros livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Forza Aquamana Soldaceros næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Forza Aquamana Soldaceros-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Forza Aquamana Soldaceros forrig kamp

Forza Aquamana Soldaceros seneste kamp var mod Abc Juridica Coopsocial Frenos AGQ i Copa Trinche Rushbet Caldas, kampen sluttede in a draw (1 - 1).

Forza Aquamana Soldaceros kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Forza Aquamana Soldaceross planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Forza Aquamana Soldaceros performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Forza Aquamana Soldaceross fremtidige kampe.

Nuværende Forza Aquamana Soldaceros spillere

Angriber: Daniel Cardona, Brayan Patiño, Cesar Rios, Juan Cardenas, Luis Gonzalez, Jonathan Andrade, Juan Diego Cardenas Badillo, Daniel Cardona Navarro, Brayan Stiven Patiño Quintero, Luis David Gonzalez Midtbanespiller: Cristian Moreno, Ever Perea, Jose Soto, Ronald Patiño, Ian Sanchez, Santiago Cardona, Juan Llanos, Juan Suarez, Angel Lopez, Juan Ortiz, Kristian Lopez, Jacobo Ramirez, Juan Murillo, Santiago Gallego, Eduardo Pulgar, Ian Miguel Sanchez Gomez, Kristian Felipe Lopez Trujilllo, Juan Simon Suarez Alvarado Forsvarer: Jesús Miranda, Juan Trujillo, Bernardo Alexis Hoyos, Daniel Fernando Cardona Camargo, Mateo Pineda, Daniel Cardona, Brayan Gutierrez, Bernardo Hoyos, Brayan Gutierrez Trejo Målmand: Mateo Alzate, Steven Velez, Mateo Alzate Moreno, Steven Velez Osorio

Aktuelle oplysninger om Forza Aquamana Soldaceross holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Forza Aquamana Soldaceros topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

Forza Aquamana Soldaceros

Forza Aquamana Soldaceros

73 følgere
ColombiaColombia
Kampe
Seneste form

Præsentation

Om Forza Aquamana Soldaceros

Forza Aquamana Soldaceros livescore, spillere, sæsonens kampplan og dagens resultater er tilgængelige på Sofascore.

Forza Aquamana Soldaceros næste kamp

Vi kan have videohøjdepunkter med mål og nyheder for nogle Forza Aquamana Soldaceros-kampe, men kun hvis de spiller deres kamp i en af de mest populære fodboldligaer.

Forza Aquamana Soldaceros forrig kamp

Forza Aquamana Soldaceros seneste kamp var mod Abc Juridica Coopsocial Frenos AGQ i Copa Trinche Rushbet Caldas, kampen sluttede in a draw (1 - 1).

Forza Aquamana Soldaceros kampfanen viser de seneste 100 fodboldkampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Forza Aquamana Soldaceross planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Forza Aquamana Soldaceros performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra holdets sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe dig til at forudse Forza Aquamana Soldaceross fremtidige kampe.

Nuværende Forza Aquamana Soldaceros spillere

Angriber: Daniel Cardona, Brayan Patiño, Cesar Rios, Juan Cardenas, Luis Gonzalez, Jonathan Andrade, Juan Diego Cardenas Badillo, Daniel Cardona Navarro, Brayan Stiven Patiño Quintero, Luis David Gonzalez Midtbanespiller: Cristian Moreno, Ever Perea, Jose Soto, Ronald Patiño, Ian Sanchez, Santiago Cardona, Juan Llanos, Juan Suarez, Angel Lopez, Juan Ortiz, Kristian Lopez, Jacobo Ramirez, Juan Murillo, Santiago Gallego, Eduardo Pulgar, Ian Miguel Sanchez Gomez, Kristian Felipe Lopez Trujilllo, Juan Simon Suarez Alvarado Forsvarer: Jesús Miranda, Juan Trujillo, Bernardo Alexis Hoyos, Daniel Fernando Cardona Camargo, Mateo Pineda, Daniel Cardona, Brayan Gutierrez, Bernardo Hoyos, Brayan Gutierrez Trejo Målmand: Mateo Alzate, Steven Velez, Mateo Alzate Moreno, Steven Velez Osorio

Aktuelle oplysninger om Forza Aquamana Soldaceross holdopstilling, statistik og spillerperformance kan findes på denne side.

Der er også statistik for hver spiller i alle konkurrence med kampe spillet og startet inde i alt, minutter spillet, antal mål, antal kort og meget mere.

Forza Aquamana Soldaceros topscorerlister opdateres live under hver kamp.

Du kan klikke på spillere fra holdet ovenfor og se tilgængelige personlige oplysninger såsom nationalitet, fødselsdato, højde, foretrukken fod, position, spillerværdi, transferhistorik osv.

For at se dagens fodboldkampplan og -resultater, kan du gå til vores fodbold livescore-side.

OmFodboldresultater live på Sofascore Livescore giver dig live-dækning fra mere end 500 fodboldligaer, pokalturneringer og internationale turneringer verden over med løbende opdaterede resultater, statistikker, stillinger, videohøjdepunkter og kampprogrammer. Livekampe fra alle fodboldturneringer opdateres hurtigt og præcist med minut-for-minut-opdateringer, stillinger ved pausen og slutfløjt, målscorere og oplæg, kort, udskiftninger samt kampstatistik. Videohøjdepunkter er tilgængelige for de mest populære fodboldturneringer, herunder den spanske La Liga og Copa del Rey, den italienske Serie A og Coppa Italia, den tyske Bundesliga og DFB-Pokal, den franske Ligue 1 samt UEFA Champions League, Europa League og internationale turneringer som VM og EM. På Sofascore Livescore finder du en detaljeret side for hvert hold, hvor du kan se de seneste 10 kampe, stillinger, kampprogram, resultater, statistikker og meget mere. Under kampdetaljer kan du også se stigende og faldende odds. Alle resultater på Sofascore Livescore opdateres automatisk, så du behøver ikke opdatere siden manuelt. Hvis du tilføjer fodboldkampe eller hold til dine favoritter, bliver det endnu nemmere at følge deres resultater, statistikker og liveopdateringer. Du kan desuden vælge at se enten alle kampe eller kun de kampe, der spilles live.
STOP, når det sjove stopper