VM
Nala Kovačič

Nala Kovačič

31

Præsentation

Seneste form
WTA
Bedst i karrieren1458
Nuværende rangering
1.514. (3 PTS)
Profil
Fulde navnNala Kovačič
Nation
SISLO
Præmiepenge
Dette år644 €
Karriere Total4K €

Om Nala Kovačič

Nala Kovačič livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Nala Kovačič har spillet.

Nala Kovačič næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Nala Kovačič seneste kamp

Nala Kovačič seneste kamp var mod Marie Mettraux i ITF W15 Kursumlijska Banja 4 Women, kampen sluttede with a result 2 - 0 (Marie Mettraux won the game).

Nala Kovačič kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Nala Kovačičs planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nala Kovačič performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Nala Kovačič

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

Nala Kovačič

Nala Kovačič

31 følgere
SISlovenia
Kampe

Præsentation

Om Nala Kovačič

Nala Kovačič livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Nala Kovačič har spillet.

Nala Kovačič næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Nala Kovačič seneste kamp

Nala Kovačič seneste kamp var mod Marie Mettraux i ITF W15 Kursumlijska Banja 4 Women, kampen sluttede with a result 2 - 0 (Marie Mettraux won the game).

Nala Kovačič kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Nala Kovačičs planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Nala Kovačič performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Nala Kovačič

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

Annonce
OmMed Sofascores tennis-livescore kan du følge dine yndlingstennisspillere live point for point. Vores tennis-livescore giver dig livescore, resultater, ATP- og WTA-ranglister, kampprogrammer og statistikker fra alle de største tennisturneringer som Davis Cup og Billie Jean King Cup, French Open samt alle Grand Slam-turneringerne – Australian Open, US Open, Roland Garros og Wimbledon – for både kvinder og mænd i single og double. For hver spiller kan du desuden se en detaljeret oversigt over tidligere kampe, resultater fordelt på sæt og hvilken turnering kampen blev spillet i. Sofascore Livescore giver dig også indbyrdes resultater, statistikker og livescore mellem to spillere, der mødes i en kamp. Du kan følge kampprogrammet, som opdateres løbende, så næste rundes kampe hurtigt bliver tilføjet. Tennis-livescore på Sofascore Livescore opdateres efter hvert point, så du behøver ikke opdatere siden manuelt for at se de nyeste live resultater.
STOP, når det sjove stopper