Jelena Simic

Jelena Simic

21

Præsentation

Seneste form
Profil
Fulde navnJelena Simic
Nation
BABIH
Alder34 (19. feb. 1992)
Præmiepenge
Dette år460 €
Karriere Total50K €

Om Jelena Simic

Jelena Simic livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Jelena Simic har spillet.

Jelena Simic næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Jelena Simic seneste kamp

Jelena Simic seneste kamp var mod Nikola Hlavata i ITF Egypt 06A, Women Singles, kampen sluttede with a result 2 - 0 (Nikola Hlavata won the game).

Jelena Simic kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Jelena Simics planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Jelena Simic performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Jelena Simic

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

Jelena Simic

Jelena Simic

21 følgere
BABosnia & Herzegovina
19. februar 1992 (34)
Kampe

Præsentation

Om Jelena Simic

Jelena Simic livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Jelena Simic har spillet.

Jelena Simic næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Jelena Simic seneste kamp

Jelena Simic seneste kamp var mod Nikola Hlavata i ITF Egypt 06A, Women Singles, kampen sluttede with a result 2 - 0 (Nikola Hlavata won the game).

Jelena Simic kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Jelena Simics planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Jelena Simic performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Jelena Simic

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

OmMed Sofascores tennis-livescore kan du følge dine yndlingstennisspillere live point for point. Vores tennis-livescore giver dig livescore, resultater, ATP- og WTA-ranglister, kampprogrammer og statistikker fra alle de største tennisturneringer som Davis Cup og Billie Jean King Cup, French Open samt alle Grand Slam-turneringerne – Australian Open, US Open, Roland Garros og Wimbledon – for både kvinder og mænd i single og double. For hver spiller kan du desuden se en detaljeret oversigt over tidligere kampe, resultater fordelt på sæt og hvilken turnering kampen blev spillet i. Sofascore Livescore giver dig også indbyrdes resultater, statistikker og livescore mellem to spillere, der mødes i en kamp. Du kan følge kampprogrammet, som opdateres løbende, så næste rundes kampe hurtigt bliver tilføjet. Tennis-livescore på Sofascore Livescore opdateres efter hvert point, så du behøver ikke opdatere siden manuelt for at se de nyeste live resultater.
STOP, når det sjove stopper