VM
Emma Tothova

Emma Tothova

46

Præsentation

Seneste form
Profil
Fulde navnEmma Tothova
Nation
SKSVK
Præmiepenge
Dette år1K €
Karriere Total11K €

Om Emma Tothova

Emma Tothova livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Emma Tothova har spillet.

Emma Tothova næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Emma Tothova seneste kamp

Emma Tothova seneste kamp var mod Kristina Novak i ITF Slovenia 10A, Women Singles, kampen sluttede with a result 1 - 2 (Kristina Novak won the game).

Emma Tothova kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Emma Tothovas planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Emma Tothova performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Emma Tothova

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

Emma Tothova

Emma Tothova

46 følgere
SKSlovakia
Kampe

Præsentation

Om Emma Tothova

Emma Tothova livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Emma Tothova har spillet.

Emma Tothova næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Emma Tothova seneste kamp

Emma Tothova seneste kamp var mod Kristina Novak i ITF Slovenia 10A, Women Singles, kampen sluttede with a result 1 - 2 (Kristina Novak won the game).

Emma Tothova kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Emma Tothovas planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Emma Tothova performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Emma Tothova

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

Annonce
OmMed Sofascores tennis-livescore kan du følge dine yndlingstennisspillere live point for point. Vores tennis-livescore giver dig livescore, resultater, ATP- og WTA-ranglister, kampprogrammer og statistikker fra alle de største tennisturneringer som Davis Cup og Billie Jean King Cup, French Open samt alle Grand Slam-turneringerne – Australian Open, US Open, Roland Garros og Wimbledon – for både kvinder og mænd i single og double. For hver spiller kan du desuden se en detaljeret oversigt over tidligere kampe, resultater fordelt på sæt og hvilken turnering kampen blev spillet i. Sofascore Livescore giver dig også indbyrdes resultater, statistikker og livescore mellem to spillere, der mødes i en kamp. Du kan følge kampprogrammet, som opdateres løbende, så næste rundes kampe hurtigt bliver tilføjet. Tennis-livescore på Sofascore Livescore opdateres efter hvert point, så du behøver ikke opdatere siden manuelt for at se de nyeste live resultater.
STOP, når det sjove stopper