• Tennis
  • UTR Men
Emon van Loben Sels

Emon van Loben Sels

156

Præsentation

Seneste form
Emon van Loben SelsEmon van Loben Sels
ATP
Bedst i karrieren836
Nuværende rangering
870. (29 PTS)
Profil
Fulde navnEmon van Loben Sels
Nation
USUSA
FødestedBellingham, USA
Alder21 (19. dec. 2004)
Højde183 cm
SpilHøjrehåndet
Præmiepenge
Dette år2K €
Karriere Total10K €

Om Emon van Loben Sels

Emon van Loben Sels livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Emon van Loben Sels har spillet.

Emon van Loben Sels næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Emon van Loben Sels seneste kamp

Emon van Loben Sels seneste kamp var mod Noah Zamora i ITF M25 Edwardsville, IL Men, kampen sluttede with a result 0 - 2 (Noah Zamora won the game).

Emon van Loben Sels kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Emon van Loben Selss planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Emon van Loben Sels performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Emon van Loben Sels

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

  • Tennis
  • UTR Men
Emon van Loben Sels

Emon van Loben Sels

156 følgere
USUSA
19. december 2004 (21)
183 cm
Kampe

Præsentation

Om Emon van Loben Sels

Emon van Loben Sels livescore, resultater, kampplan og rangeringer fra alle tennisturneringer, som Emon van Loben Sels har spillet.

Emon van Loben Sels næste kamp

Statistik opdateres ved kampens afslutning.

Emon van Loben Sels seneste kamp

Emon van Loben Sels seneste kamp var mod Noah Zamora i ITF M25 Edwardsville, IL Men, kampen sluttede with a result 0 - 2 (Noah Zamora won the game).

Emon van Loben Sels kampfanen viser de seneste 100 tenniskampe med statistik og sejrs-/nederlagsikoner.

Der er også alle Emon van Loben Selss planlagte kampe, som de skal spille i fremtiden.

Emon van Loben Sels performance- og formgraf er Sofascores unikke algoritme, som vi genererer fra de sidste 10 kampe, statistik, detaljerede analyser og vores egen viden.

Denne graf kan hjælpe med at forudsige fremtidige kampe for Emon van Loben Sels

For at se dagens tenniskampe og -resultater, kan du gå til vores tennis livescore-side.

OmMed Sofascores tennis-livescore kan du følge dine yndlingstennisspillere live point for point. Vores tennis-livescore giver dig livescore, resultater, ATP- og WTA-ranglister, kampprogrammer og statistikker fra alle de største tennisturneringer som Davis Cup og Billie Jean King Cup, French Open samt alle Grand Slam-turneringerne – Australian Open, US Open, Roland Garros og Wimbledon – for både kvinder og mænd i single og double. For hver spiller kan du desuden se en detaljeret oversigt over tidligere kampe, resultater fordelt på sæt og hvilken turnering kampen blev spillet i. Sofascore Livescore giver dig også indbyrdes resultater, statistikker og livescore mellem to spillere, der mødes i en kamp. Du kan følge kampprogrammet, som opdateres løbende, så næste rundes kampe hurtigt bliver tilføjet. Tennis-livescore på Sofascore Livescore opdateres efter hvert point, så du behøver ikke opdatere siden manuelt for at se de nyeste live resultater.
STOP, når det sjove stopper