BC Academic Plovdiv

BC Academic Plovdiv

8

Kiemelt

Aktuális forma
Csapat információk
18
Összes játékos
25.7 yrs
Játékoskeret átlagéletkora
Info

A BC Academic Plovdiv -ról

BC Academic Plovdiv élő állás, helyezések, program és eredmények minden kosárlabda-bajnokságból, amin a(z) BC Academic Plovdiv játszott.

A(z) BC Academic Plovdiv következő meccse

Lehetnek videós összefoglalóink pontokkal és hírekkel egyes BC Academic Plovdiv játékokról, de csak akkor, ha a játékot az egyik népszerű kosárlabda-bajnokságában játszották.

A statisztikákat és helyezéseket a játék végén frissítjük.

A(z) BC Academic Plovdiv előző játéka

A(z) BC Academic Plovdiv előző játéka a(z) Bulgarian Women's Basketball Championship, Shampion 2006 volt, a játék 78 - 49 eredménnyel a(z) (Shampion 2006 győzelmével) zárult.

A(z) BC Academic Plovdiv mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 kosárlabda-mérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) BC Academic Plovdiv minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

Jelenlegi BC Academic Plovdiv játékosok

A(z) BC Academic Plovdiv aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Védő: Aleksandra Atanasova, Margarita Chipova, Aleksandra Kalaydzhieva, Daliya Dimitrova, Sofiya Kazakova Csatár: Androniki Taleva Támadó-Védő: Karolina Kiriolva, Mariya Petkova Center: Anastasiya Kaleva, Stanimira Nikolova, Daniela Dimova Unknown: Olga Dubrovina, Vyara Georgieva, Iglika Tambordzhieva, Mariya Balinova, Zlatka Kyoseva, Nina Koleva, Elizabeth Shalya

A(z) BC Academic Plovdiv teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni BC Academic Plovdiv játékokat.

A mai kosárlabdajátékokat és eredményeket megtekintheted a kosárlabda élő állások oldalon.

BC Academic Plovdiv

BC Academic Plovdiv

8 követői
Játékok

Kiemelt

A BC Academic Plovdiv -ról

BC Academic Plovdiv élő állás, helyezések, program és eredmények minden kosárlabda-bajnokságból, amin a(z) BC Academic Plovdiv játszott.

A(z) BC Academic Plovdiv következő meccse

Lehetnek videós összefoglalóink pontokkal és hírekkel egyes BC Academic Plovdiv játékokról, de csak akkor, ha a játékot az egyik népszerű kosárlabda-bajnokságában játszották.

A statisztikákat és helyezéseket a játék végén frissítjük.

A(z) BC Academic Plovdiv előző játéka

A(z) BC Academic Plovdiv előző játéka a(z) Bulgarian Women's Basketball Championship, Shampion 2006 volt, a játék 78 - 49 eredménnyel a(z) (Shampion 2006 győzelmével) zárult.

A(z) BC Academic Plovdiv mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 kosárlabda-mérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) BC Academic Plovdiv minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

Jelenlegi BC Academic Plovdiv játékosok

A(z) BC Academic Plovdiv aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Védő: Aleksandra Atanasova, Margarita Chipova, Aleksandra Kalaydzhieva, Daliya Dimitrova, Sofiya Kazakova Csatár: Androniki Taleva Támadó-Védő: Karolina Kiriolva, Mariya Petkova Center: Anastasiya Kaleva, Stanimira Nikolova, Daniela Dimova Unknown: Olga Dubrovina, Vyara Georgieva, Iglika Tambordzhieva, Mariya Balinova, Zlatka Kyoseva, Nina Koleva, Elizabeth Shalya

A(z) BC Academic Plovdiv teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni BC Academic Plovdiv játékokat.

A mai kosárlabdajátékokat és eredményeket megtekintheted a kosárlabda élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore élő eredmények biztosítja számodra az NBA bajnokság élő eredményeit, végeredményeit, tabelláit, statisztikáit, menetrendjét és korábbi eredményeit negyedek, félidő vagy végeredmény szerint. A Sofascore.com kosárlabda élő eredményeivel valós időben követheted több mint 70 kosárlabda-liga, például az NCAA, az ABA Liga, a Balti Liga, az Euroliga és a nemzeti kosárlabda-bajnokságok negyedenkénti eredményeit, tabelláit, statisztikáit és menetrendjét. A Sofascore-on olyan nagy nemzetközi kosárlabdatornák élő eredményeit, tabelláit és menetrendjeit is követheted, mint a FIBA Kosárlabda-világbajnokság, a EuroCup és a EuroBasket. A Sofascore.com kosárlabda élő eredményei automatikusan frissülnek, így nem kell frissítened az oldalt az eredmények megtekintéséhez. Ha a követni kívánt kosárlabda-mérkőzéseket hozzáadod a Kedvencekhez, sokkal könnyebben követheted őket. Ne maradj le többé Olaszország, Görögország, Törökország, Oroszország és más európai kosárlabda-bajnokságok élő eredményeiről.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ