FK Sloga Doboj

FK Sloga Doboj

Bosnia & Herzegovina
Bosznia-Hercegovina
4.2k

Kiemelt

Aktuális forma
Csapat információk
32
Összes játékos
27 év
Játékoskeret átlagéletkora
20
Külföldi játékosok
Info
VezetőedzőPerica Ognjenovic
BA
OrszágBosznia-Hercegovina
Alapítva1945. nov. 30.
CsarnokLuke Stadium
Férőhelyek3000
VárosDoboj

A FK Sloga Doboj -ról

FK Sloga Doboj élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) FK Sloga Doboj következő meccse

A(z) FK Sloga Doboj a következő meccsét a(z) FK Banja Luka ellen fogja játszani 2026. aug. 29. 13:45:00 UTC dátumon a(z) WWIN Liga BiH bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) FK Banja Luka vs FK Sloga Doboj élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes FK Sloga Doboj meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) FK Sloga Doboj előző meccse

A(z) FK Sloga Doboj előző meccse a(z) WWIN Liga BiH, Velez Mostar volt, a meccs 2 - 0 eredménnyel a(z) (Velez Mostar győzelmével) zárult.

A(z) FK Sloga Doboj mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) FK Sloga Doboj minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) FK Sloga Doboj teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni FK Sloga Doboj meccseket.

Jelenlegi FK Sloga Doboj játékosok

Csatár: Lanre Kehinde, Collins Atule, Javi Cueto, Damjan Koprivica Középpályás: Toni Jović, Chuca, Milan Savić, Ajdin Redžić, Darko Savić, Ognjen Šešlak, Ferni, Jorge Bolivar Cano, Sergej Damjanic, Mladen Veselinović, Dani Molina, Jovan Đalović, Fernan Ferreiroa Lopez, Miloš Sušić Védő: Benjamín Garay, Nikola Pejović, Pablo Jaquez, Niko Bozickovic, Roberto Corral, Josip Kvesić, Milan Milanović, Boris Varga, Raúl Navarro Kapus: Bojan Pavlović, Pere García, Blagoje Đuraš Unknown: Moya Martinez Victor, Ruben Fernandez Serrano

A(z) FK Sloga Doboj aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) FK Sloga Doboj legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

FK Sloga Doboj

FK Sloga Doboj

4.2k követői
Mérkőzések
Aktuális forma

Kiemelt

A FK Sloga Doboj -ról

FK Sloga Doboj élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) FK Sloga Doboj következő meccse

A(z) FK Sloga Doboj a következő meccsét a(z) FK Banja Luka ellen fogja játszani 2026. aug. 29. 13:45:00 UTC dátumon a(z) WWIN Liga BiH bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) FK Banja Luka vs FK Sloga Doboj élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes FK Sloga Doboj meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) FK Sloga Doboj előző meccse

A(z) FK Sloga Doboj előző meccse a(z) WWIN Liga BiH, Velez Mostar volt, a meccs 2 - 0 eredménnyel a(z) (Velez Mostar győzelmével) zárult.

A(z) FK Sloga Doboj mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) FK Sloga Doboj minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) FK Sloga Doboj teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni FK Sloga Doboj meccseket.

Jelenlegi FK Sloga Doboj játékosok

Csatár: Lanre Kehinde, Collins Atule, Javi Cueto, Damjan Koprivica Középpályás: Toni Jović, Chuca, Milan Savić, Ajdin Redžić, Darko Savić, Ognjen Šešlak, Ferni, Jorge Bolivar Cano, Sergej Damjanic, Mladen Veselinović, Dani Molina, Jovan Đalović, Fernan Ferreiroa Lopez, Miloš Sušić Védő: Benjamín Garay, Nikola Pejović, Pablo Jaquez, Niko Bozickovic, Roberto Corral, Josip Kvesić, Milan Milanović, Boris Varga, Raúl Navarro Kapus: Bojan Pavlović, Pere García, Blagoje Đuraš Unknown: Moya Martinez Victor, Ruben Fernandez Serrano

A(z) FK Sloga Doboj aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) FK Sloga Doboj legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore élő futball eredmények több mint 500 világszintű labdarúgó-bajnokságból, kupából és tornából kínálnak élő közvetítést, frissített eredményekkel, statisztikákkal, tabellákkal, videós összefoglalókkal és menetrendekkel. Az összes labdarúgó-bajnokság élő mérkőzéseinél gyors és pontos frissítések vannak a percekről, pontállásokról, félidei és végeredményekről, gólszerzőkről és asszisztokról, lapokról, cserékről és meccsstatisztikákról. A legnépszerűbb futball-ligákhoz videós összefoglalók is elérhetők: a spanyol La Liga BBVA és Copa del Rey, az olasz Serie A és Coppa Italia, a német Bundesliga és DFB-Pokal, a francia Ligue 1 és az UEFA Bajnokok Ligája, Európa-liga és a nemzetközi tornák, mint a világbajnokság, Európa-bajnokság. A Sofascore élő eredmények részletes adatokat nyújt minden csapatról, ahol láthatod az utolsó 10 focimeccset, tabellákat, sorsolásokat, eredményeket és sok mást. A mérkőzés részleteiben megtalálod a csökkenő/emelkedő oddsokat. Továbbá minden eredmény a Sofascore.com-on automatikusan frissül, így nem kell manuálisan frissítened. Ha hozzáadod a követni kívánt focimeccseket vagy csapatokat a kedvencekhez, a meccseid és csapataid élő eredményeinek, statisztikáinak követése még egyszerűbb lesz. Van egy opció az Összes vagy Élő labdarúgó-mérkőzések kiválasztására.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ