Fortuna Hjørring

Fortuna Hjørring

Denmark
Dánia
3.1k

Kiemelt

Aktuális forma
Csapat információk
50
Összes játékos
26 év
Játékoskeret átlagéletkora
17
Külföldi játékosok
4
Válogatott játékosok
Info
VezetőedzőNiclas Hougaard Hansen
DK
OrszágDánia
CsarnokHjørring Stadium
Férőhelyek7500
VárosHjorring

A Fortuna Hjørring -ról

Fortuna Hjørring élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) Fortuna Hjørring következő meccse

A(z) Fortuna Hjørring a következő meccsét a(z) Koldingq ellen fogja játszani 2026. okt. 21. 17:00:00 UTC dátumon a(z) Danish Women's Cup bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Koldingq vs Fortuna Hjørring élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes Fortuna Hjørring meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) Fortuna Hjørring előző meccse

A(z) Fortuna Hjørring előző meccse a(z) A-Liga Women, Koldingq volt, a meccs (0 - 0) döntetlennel zárult.

A(z) Fortuna Hjørring mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Fortuna Hjørring minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Fortuna Hjørring teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Fortuna Hjørring meccseket.

Jelenlegi Fortuna Hjørring játékosok

Csatár: Josefine Valvik, Risako Watanabe, Brenna Ochoa, Asii Kleist Berthelsen, Lumi Kostmayer, Ida Guldager, Tilde Andersen Középpályás: Sofie Junge Pedersen, Samantha Isabella Rodríguez Curubo, Emma Westin, Florentina Olar, Signe Carstens, Sarah Dyrehauge, Sarah Hansen, Caroline Rask, Ashley Riefner, Ida Sort, Rebekka Frederiksen, Brianne Folds, Pernille Skrydstrup Pedersen, Johanne Guldbæk Pedersen, Emma Lynnerup, Frida Vang Sørensen, Olivia Kroghsgaard Mikkelsen, Anna Pallesen, Mathilde Caroe Vistisen Védő: Shakirat Oyinlola, Sara Olai, Emily Jane Garnier, Tiia Peltonen, Kaitlyn Parcell, Maria Mihaela Ficzay, Janelle Cordia, Dyhr, Machaela George, Marie Fisker Odgaard, Laila Himle, Laura Frank, Sofie Karsberg-Petersen, Laura Gron, Maria Møller Thomsen, Siw Schaarup Gilleladen, Frida Vestergaard Frederiksen, Mathilde Lind Elmgren Kapus: Freja Thisgaard, Andrea Paraluta, Line Johansen, Sandra Jakobsen, Julie Baurycza Langstrup Petersen Unknown: Tilde Andersen

A(z) Fortuna Hjørring aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) Fortuna Hjørring legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

Fortuna Hjørring

Fortuna Hjørring

3.1k követői
Hjørring Stadium
A-Liga WomenA-Liga Women
Mérkőzések
Aktuális forma

Kiemelt

A Fortuna Hjørring -ról

Fortuna Hjørring élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) Fortuna Hjørring következő meccse

A(z) Fortuna Hjørring a következő meccsét a(z) Koldingq ellen fogja játszani 2026. okt. 21. 17:00:00 UTC dátumon a(z) Danish Women's Cup bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Koldingq vs Fortuna Hjørring élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes Fortuna Hjørring meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) Fortuna Hjørring előző meccse

A(z) Fortuna Hjørring előző meccse a(z) A-Liga Women, Koldingq volt, a meccs (0 - 0) döntetlennel zárult.

A(z) Fortuna Hjørring mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Fortuna Hjørring minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Fortuna Hjørring teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Fortuna Hjørring meccseket.

Jelenlegi Fortuna Hjørring játékosok

Csatár: Josefine Valvik, Risako Watanabe, Brenna Ochoa, Asii Kleist Berthelsen, Lumi Kostmayer, Ida Guldager, Tilde Andersen Középpályás: Sofie Junge Pedersen, Samantha Isabella Rodríguez Curubo, Emma Westin, Florentina Olar, Signe Carstens, Sarah Dyrehauge, Sarah Hansen, Caroline Rask, Ashley Riefner, Ida Sort, Rebekka Frederiksen, Brianne Folds, Pernille Skrydstrup Pedersen, Johanne Guldbæk Pedersen, Emma Lynnerup, Frida Vang Sørensen, Olivia Kroghsgaard Mikkelsen, Anna Pallesen, Mathilde Caroe Vistisen Védő: Shakirat Oyinlola, Sara Olai, Emily Jane Garnier, Tiia Peltonen, Kaitlyn Parcell, Maria Mihaela Ficzay, Janelle Cordia, Dyhr, Machaela George, Marie Fisker Odgaard, Laila Himle, Laura Frank, Sofie Karsberg-Petersen, Laura Gron, Maria Møller Thomsen, Siw Schaarup Gilleladen, Frida Vestergaard Frederiksen, Mathilde Lind Elmgren Kapus: Freja Thisgaard, Andrea Paraluta, Line Johansen, Sandra Jakobsen, Julie Baurycza Langstrup Petersen Unknown: Tilde Andersen

A(z) Fortuna Hjørring aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) Fortuna Hjørring legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore élő futball eredmények több mint 500 világszintű labdarúgó-bajnokságból, kupából és tornából kínálnak élő közvetítést, frissített eredményekkel, statisztikákkal, tabellákkal, videós összefoglalókkal és menetrendekkel. Az összes labdarúgó-bajnokság élő mérkőzéseinél gyors és pontos frissítések vannak a percekről, pontállásokról, félidei és végeredményekről, gólszerzőkről és asszisztokról, lapokról, cserékről és meccsstatisztikákról. A legnépszerűbb futball-ligákhoz videós összefoglalók is elérhetők: a spanyol La Liga BBVA és Copa del Rey, az olasz Serie A és Coppa Italia, a német Bundesliga és DFB-Pokal, a francia Ligue 1 és az UEFA Bajnokok Ligája, Európa-liga és a nemzetközi tornák, mint a világbajnokság, Európa-bajnokság. A Sofascore élő eredmények részletes adatokat nyújt minden csapatról, ahol láthatod az utolsó 10 focimeccset, tabellákat, sorsolásokat, eredményeket és sok mást. A mérkőzés részleteiben megtalálod a csökkenő/emelkedő oddsokat. Továbbá minden eredmény a Sofascore.com-on automatikusan frissül, így nem kell manuálisan frissítened. Ha hozzáadod a követni kívánt focimeccseket vagy csapatokat a kedvencekhez, a meccseid és csapataid élő eredményeinek, statisztikáinak követése még egyszerűbb lesz. Van egy opció az Összes vagy Élő labdarúgó-mérkőzések kiválasztására.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ