Hapoel Acre

Hapoel Acre

Israel
Izrael
4.7k

Kiemelt

Aktuális forma
Csapat információk
16
Összes játékos
27.8 yrs
Játékoskeret átlagéletkora
1
Külföldi játékosok
Info
IL
OrszágIzrael
Alapítva1946. jan. 1.
CsarnokAcre Municipal Stadium
Férőhelyek5000
VárosAcre

A Hapoel Acre -ról

Hapoel Acre FC élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) Hapoel Acre FC következő meccse

A(z) Hapoel Acre FC a következő meccsét a(z) Maccabi Achi Nazareth FC ellen fogja játszani 2026. aug. 3. 17:00:00 UTC dátumon a(z) Toto Cup Leumit bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Maccabi Achi Nazareth FC vs Hapoel Acre FC élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes Hapoel Acre FC meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) Hapoel Acre FC előző meccse

A(z) Hapoel Acre FC előző meccse a(z) Toto Cup Leumit, Maccabi Bney Reine volt, a meccs (0 - 0) döntetlennel zárult.

A(z) Hapoel Acre FC mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Hapoel Acre FC minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Hapoel Acre FC teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Hapoel Acre FC meccseket.

Jelenlegi Hapoel Acre FC játékosok

Csatár: Khatib Mohammad Középpályás: Junior Traore, Yadin Lugasi, Roei Shukrani, Raz Twizer, Abed Elrauf Jabarin Védő: Ashraf Rabah, Saleh Hussein, Diaa Lababidi, Yakov Ababa, Mor Naaman, Liad Levi, Reef Amsalem, Romi Cohen, Ryan Ashmouz Kapus: Ofek Antman

A(z) Hapoel Acre FC aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) Hapoel Acre FC legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

Hapoel Acre

Hapoel Acre

4.7k követői
IsraelIzrael
Acre Municipal Stadium
Israel National LeagueIsrael National League
Mérkőzések
Aktuális forma

Kiemelt

A Hapoel Acre -ról

Hapoel Acre FC élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) Hapoel Acre FC következő meccse

A(z) Hapoel Acre FC a következő meccsét a(z) Maccabi Achi Nazareth FC ellen fogja játszani 2026. aug. 3. 17:00:00 UTC dátumon a(z) Toto Cup Leumit bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Maccabi Achi Nazareth FC vs Hapoel Acre FC élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes Hapoel Acre FC meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) Hapoel Acre FC előző meccse

A(z) Hapoel Acre FC előző meccse a(z) Toto Cup Leumit, Maccabi Bney Reine volt, a meccs (0 - 0) döntetlennel zárult.

A(z) Hapoel Acre FC mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Hapoel Acre FC minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Hapoel Acre FC teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Hapoel Acre FC meccseket.

Jelenlegi Hapoel Acre FC játékosok

Csatár: Khatib Mohammad Középpályás: Junior Traore, Yadin Lugasi, Roei Shukrani, Raz Twizer, Abed Elrauf Jabarin Védő: Ashraf Rabah, Saleh Hussein, Diaa Lababidi, Yakov Ababa, Mor Naaman, Liad Levi, Reef Amsalem, Romi Cohen, Ryan Ashmouz Kapus: Ofek Antman

A(z) Hapoel Acre FC aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) Hapoel Acre FC legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore élő futball eredmények több mint 500 világszintű labdarúgó-bajnokságból, kupából és tornából kínálnak élő közvetítést, frissített eredményekkel, statisztikákkal, tabellákkal, videós összefoglalókkal és menetrendekkel. Az összes labdarúgó-bajnokság élő mérkőzéseinél gyors és pontos frissítések vannak a percekről, pontállásokról, félidei és végeredményekről, gólszerzőkről és asszisztokról, lapokról, cserékről és meccsstatisztikákról. A legnépszerűbb futball-ligákhoz videós összefoglalók is elérhetők: a spanyol La Liga BBVA és Copa del Rey, az olasz Serie A és Coppa Italia, a német Bundesliga és DFB-Pokal, a francia Ligue 1 és az UEFA Bajnokok Ligája, Európa-liga és a nemzetközi tornák, mint a világbajnokság, Európa-bajnokság. A Sofascore élő eredmények részletes adatokat nyújt minden csapatról, ahol láthatod az utolsó 10 focimeccset, tabellákat, sorsolásokat, eredményeket és sok mást. A mérkőzés részleteiben megtalálod a csökkenő/emelkedő oddsokat. Továbbá minden eredmény a Sofascore.com-on automatikusan frissül, így nem kell manuálisan frissítened. Ha hozzáadod a követni kívánt focimeccseket vagy csapatokat a kedvencekhez, a meccseid és csapataid élő eredményeinek, statisztikáinak követése még egyszerűbb lesz. Van egy opció az Összes vagy Élő labdarúgó-mérkőzések kiválasztására.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ