CD Olimpia

CD Olimpia

Honduras
Honduras
24k

Kiemelt

Aktuális forma
Csapat információk
35
Összes játékos
23.8 év
Játékoskeret átlagéletkora
5
Külföldi játékosok
7
Válogatott játékosok
Címek
Összes nyert
32 címek
Liga Hondubet, Apertura
Liga Hondubet, Apertura
25/2623/2422/2321/2220/2119/2012/1311/1205/0602/0300/01
11
Liga Hondubet, Clausura
Liga Hondubet, Clausura
24/2523/2422/2320/2115/1614/1513/1412/1311/1209/1008/0907/0805/0603/04
14
Info
VezetőedzőEduardo Fabian Espinel
HN
OrszágHonduras
Alapítva1912. jún. 12.
CsarnokEstadio Nacional Chelato Uclés
Férőhelyek35000
VárosTegucigalpa

A CD Olimpia -ról

CD Olimpia élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) CD Olimpia következő meccse

A(z) CD Olimpia a következő meccsét a(z) Génesis PN ellen fogja játszani 2026. okt. 10. 21:15:00 UTC dátumon a(z) Liga Hondubet, Apertura bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Génesis PN vs CD Olimpia élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes CD Olimpia meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) CD Olimpia előző meccse

A(z) CD Olimpia előző meccse a(z) Liga Hondubet, Apertura, Club Atlético Independiente volt, a meccs 4 - 0 eredménnyel a(z) (CD Olimpia győzelmével) zárult.

A(z) CD Olimpia mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) CD Olimpia minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) CD Olimpia teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni CD Olimpia meccseket.

Jelenlegi CD Olimpia játékosok

Csatár: Juninho Manella, Jorge Benguché, Yustin Arboleda, Imanol Enriquez, David Flores, Jeremy Rodríguez, Kilmar Peña, Eduardo Romero, Bryan Sáenz, Daniel Alessandro Puerto Herrera Herrera Középpályás: Edwin Rodríguez, Jorge Álvarez, Michaell Chirinos, Jack Jean-Baptiste, Nicolás Dibble, José Raúl García, Janier Bermúdez, Didier Paguada, Bryan Cortés, Anthony Ortiz Védő: Emanuel Hernández, Kevin Güity, Axel Maldonado, Emanuel Cuello, Clinton Bennett, Cristián Canales, Edwin Lobo, Félix García, Denzel Arzu, Cristian Canales Kapus: Edrick Menjívar, Onan Rodríguez Unknown: Héctor Ávila, Rodbin Osmany Mejia Cruz, Brayan Martinez

A(z) CD Olimpia aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) CD Olimpia legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

CD Olimpia

CD Olimpia

24k követői
Estadio Nacional Chelato Uclés
Liga Hondubet, AperturaLiga Hondubet, Apertura
Mérkőzések
Aktuális forma

Kiemelt

A CD Olimpia -ról

CD Olimpia élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) CD Olimpia következő meccse

A(z) CD Olimpia a következő meccsét a(z) Génesis PN ellen fogja játszani 2026. okt. 10. 21:15:00 UTC dátumon a(z) Liga Hondubet, Apertura bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Génesis PN vs CD Olimpia élő állását, helyezéseit, percről percre frissített élő eredményeket és a meccs statisztikáit.

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes CD Olimpia meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) CD Olimpia előző meccse

A(z) CD Olimpia előző meccse a(z) Liga Hondubet, Apertura, Club Atlético Independiente volt, a meccs 4 - 0 eredménnyel a(z) (CD Olimpia győzelmével) zárult.

A(z) CD Olimpia mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) CD Olimpia minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) CD Olimpia teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni CD Olimpia meccseket.

Jelenlegi CD Olimpia játékosok

Csatár: Juninho Manella, Jorge Benguché, Yustin Arboleda, Imanol Enriquez, David Flores, Jeremy Rodríguez, Kilmar Peña, Eduardo Romero, Bryan Sáenz, Daniel Alessandro Puerto Herrera Herrera Középpályás: Edwin Rodríguez, Jorge Álvarez, Michaell Chirinos, Jack Jean-Baptiste, Nicolás Dibble, José Raúl García, Janier Bermúdez, Didier Paguada, Bryan Cortés, Anthony Ortiz Védő: Emanuel Hernández, Kevin Güity, Axel Maldonado, Emanuel Cuello, Clinton Bennett, Cristián Canales, Edwin Lobo, Félix García, Denzel Arzu, Cristian Canales Kapus: Edrick Menjívar, Onan Rodríguez Unknown: Héctor Ávila, Rodbin Osmany Mejia Cruz, Brayan Martinez

A(z) CD Olimpia aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) CD Olimpia legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore élő futball eredmények több mint 500 világszintű labdarúgó-bajnokságból, kupából és tornából kínálnak élő közvetítést, frissített eredményekkel, statisztikákkal, tabellákkal, videós összefoglalókkal és menetrendekkel. Az összes labdarúgó-bajnokság élő mérkőzéseinél gyors és pontos frissítések vannak a percekről, pontállásokról, félidei és végeredményekről, gólszerzőkről és asszisztokról, lapokról, cserékről és meccsstatisztikákról. A legnépszerűbb futball-ligákhoz videós összefoglalók is elérhetők: a spanyol La Liga BBVA és Copa del Rey, az olasz Serie A és Coppa Italia, a német Bundesliga és DFB-Pokal, a francia Ligue 1 és az UEFA Bajnokok Ligája, Európa-liga és a nemzetközi tornák, mint a világbajnokság, Európa-bajnokság. A Sofascore élő eredmények részletes adatokat nyújt minden csapatról, ahol láthatod az utolsó 10 focimeccset, tabellákat, sorsolásokat, eredményeket és sok mást. A mérkőzés részleteiben megtalálod a csökkenő/emelkedő oddsokat. Továbbá minden eredmény a Sofascore.com-on automatikusan frissül, így nem kell manuálisan frissítened. Ha hozzáadod a követni kívánt focimeccseket vagy csapatokat a kedvencekhez, a meccseid és csapataid élő eredményeinek, statisztikáinak követése még egyszerűbb lesz. Van egy opció az Összes vagy Élő labdarúgó-mérkőzések kiválasztására.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ