• Foci
  • Svédország
IF Viken

IF Viken

Sweden
Svédország
1

Kiemelt

Aktuális forma
Info
SE
OrszágSvédország

A IF Viken -ról

IF Viken élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) IF Viken következő meccse

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes IF Viken meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) IF Viken előző meccse

A(z) IF Viken előző meccse a(z) Svenska Cupen, Women, Mallbackens IF volt, a meccs 1 - 4 eredménnyel a(z) (Mallbackens IF győzelmével) zárult.

A(z) IF Viken mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) IF Viken minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) IF Viken teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni IF Viken meccseket.

Jelenlegi IF Viken játékosok

A(z) IF Viken aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) IF Viken legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

  • Foci
  • Svédország
IF Viken

IF Viken

1 követői
SwedenSvédország
Mérkőzések
Aktuális forma

Kiemelt

A IF Viken -ról

IF Viken élő állások, játékosok, program az évadra és mai eredmények elérhetők a Sofascore-on.

A(z) IF Viken következő meccse

Lehetnek videós összefoglalóink gólokkal és hírekkel egyes IF Viken meccsekről, de csak akkor, ha a meccset az egyik népszerű labdarúgó-bajnokságban játszották.

A(z) IF Viken előző meccse

A(z) IF Viken előző meccse a(z) Svenska Cupen, Women, Mallbackens IF volt, a meccs 1 - 4 eredménnyel a(z) (Mallbackens IF győzelmével) zárult.

A(z) IF Viken mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 futballmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) IF Viken minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) IF Viken teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni IF Viken meccseket.

Jelenlegi IF Viken játékosok

A(z) IF Viken aktuális játékoslistája, statisztikái és játékosainak teljesítménye ezen az oldalon található.

Ugyanakkor megtalálod minden játékos statisztikáit minden versenyről, kezdőként és csereként játszott mérkőzésekről, játékpercekről, lőtt gólok számáról, kapott lapok számáról és még sok másról.

A(z) IF Viken legjobb gólszerzőinek listáját élőben frissítjük minden mérkőzés alatt.

A fenti játékoslistán a játékosokra kattintva megtekintheted a rendelkezésre álló személyes adatokat, például állampolgárság, születési dátum, magasság, kedvenc láb, pozíció, játékos értéke, átigazolási előzmények stb.

A mai futballprogramot és eredményeket megtekintheted a futball élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore élő futball eredmények több mint 500 világszintű labdarúgó-bajnokságból, kupából és tornából kínálnak élő közvetítést, frissített eredményekkel, statisztikákkal, tabellákkal, videós összefoglalókkal és menetrendekkel. Az összes labdarúgó-bajnokság élő mérkőzéseinél gyors és pontos frissítések vannak a percekről, pontállásokról, félidei és végeredményekről, gólszerzőkről és asszisztokról, lapokról, cserékről és meccsstatisztikákról. A legnépszerűbb futball-ligákhoz videós összefoglalók is elérhetők: a spanyol La Liga BBVA és Copa del Rey, az olasz Serie A és Coppa Italia, a német Bundesliga és DFB-Pokal, a francia Ligue 1 és az UEFA Bajnokok Ligája, Európa-liga és a nemzetközi tornák, mint a világbajnokság, Európa-bajnokság. A Sofascore élő eredmények részletes adatokat nyújt minden csapatról, ahol láthatod az utolsó 10 focimeccset, tabellákat, sorsolásokat, eredményeket és sok mást. A mérkőzés részleteiben megtalálod a csökkenő/emelkedő oddsokat. Továbbá minden eredmény a Sofascore.com-on automatikusan frissül, így nem kell manuálisan frissítened. Ha hozzáadod a követni kívánt focimeccseket vagy csapatokat a kedvencekhez, a meccseid és csapataid élő eredményeinek, statisztikáinak követése még egyszerűbb lesz. Van egy opció az Összes vagy Élő labdarúgó-mérkőzések kiválasztására.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ