Világbajnokság
Belgium U20

Belgium U20

Belgium
Belgium
7

Kiemelt

Aktuális forma
Csapat információk
34
Összes játékos
20.4 yrs
Játékoskeret átlagéletkora
Info
BE
OrszágBelgium

A Belgium U20 -ról

Belgium U20 állások, program és rangsorolások minden kézilabda-bajnokságból, amin a(z) Belgium U20 játszott.

A(z) Belgium U20 következő játéka

A(z) Belgium U20 a következő meccsét 2026. júl. 12. 11:45:00 UTC dátumon a(z) Bulgária ellen fogja játszani a(z) U20 European Championship B2 bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Belgium U20 vs Bulgária élő állását pontról pontra frissítve.

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Belgium U20 előző játéka

A(z) Belgium U20 előző játéka a(z) U20 European Championship B1, Bulgária volt, a játék 18 - 31 eredménnyel a(z) (Belgium U20 győzelmével) zárult.

A(z) Belgium U20 mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 kézilabda-mérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Belgium U20 minden kiírt játéka is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Belgium U20 teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a(z) Belgium U20 jövőbeni játékait.

A mai kézilabda-mérkőzéseket és eredményeket megtekintheted a kézilabda élő állások oldalon.

Belgium U20

Belgium U20

7 követői
BelgiumBelgium
Matches
Aktuális forma

Kiemelt

A Belgium U20 -ról

Belgium U20 állások, program és rangsorolások minden kézilabda-bajnokságból, amin a(z) Belgium U20 játszott.

A(z) Belgium U20 következő játéka

A(z) Belgium U20 a következő meccsét 2026. júl. 12. 11:45:00 UTC dátumon a(z) Bulgária ellen fogja játszani a(z) U20 European Championship B2 bajnokságban.

Amikor elkezdődik a mérkőzés, követni tudod majd a(z) Belgium U20 vs Bulgária élő állását pontról pontra frissítve.

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Belgium U20 előző játéka

A(z) Belgium U20 előző játéka a(z) U20 European Championship B1, Bulgária volt, a játék 18 - 31 eredménnyel a(z) (Belgium U20 győzelmével) zárult.

A(z) Belgium U20 mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 kézilabda-mérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Belgium U20 minden kiírt játéka is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Belgium U20 teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit a csapat utolsó 10 meccse, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a(z) Belgium U20 jövőbeni játékait.

A mai kézilabda-mérkőzéseket és eredményeket megtekintheted a kézilabda élő állások oldalon.

Hirdetés
NévjegySofascore livescore handball section offers you live scores and live results from most popular handball leagues like German Bundesliga, Spain Liga Asobal, Denmark mens Handboldligaen and France D1. We also provide livescore, results, statistics, tables and fixtures from important cups like European handball Champions League, SEHA league and EHF handball Cup. At any time you can check results and statistics of last 10 games your team played and also head to head score between teams that are scheduled to play with statistics. Handball live score on Sofascore.com livescore doesn’t need to be refreshed manually and it’s updated automatically every few seconds. At any time you can switch between the Live and All matches, or add teams and games to favorites and receive sound notifications for them.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ