Julia Adams

Julia Adams

197

Kiemelt

Aktuális forma
WTA
Karrier csúcs418
Jelenlegi helyezés
474. (123 PTS)
Profil
Teljes névJulia Adams
Ország
USUSA
Pénzdíj
Ebben az évben12K €
Karriere során45K €

A Julia Adams -ról

Julia Adams élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Julia Adams játszott.

A(z) Julia Adams következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Julia Adams utolsó meccse

A(z) Julia Adams előző mérkőzése a(z) ITF W50 Knokke-Heist Women, Irina Balus volt, a mérkőzés 0 - 2 eredménnyel a(z) (Irina Balus győzelmével) zárult.

A(z) Julia Adams mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Julia Adams minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Julia Adams teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Julia Adams mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

Julia Adams

Julia Adams

197 követői
USUSA
Mérkőzések

Kiemelt

A Julia Adams -ról

Julia Adams élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Julia Adams játszott.

A(z) Julia Adams következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Julia Adams utolsó meccse

A(z) Julia Adams előző mérkőzése a(z) ITF W50 Knokke-Heist Women, Irina Balus volt, a mérkőzés 0 - 2 eredménnyel a(z) (Irina Balus győzelmével) zárult.

A(z) Julia Adams mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Julia Adams minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Julia Adams teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Julia Adams mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore tenisz élő eredményekkel élőben követheted kedvenc teniszezőidet pontról pontra, ahogy nyernek. Tenisz élő eredmények rendszerünk élő állásokat, eredményeket, ATP és WTA ranglistákat, menetrendeket és statisztikákat biztosít az összes legnagyobb tenisztornáról, mint a Davis- és Fed-kupa, a French Open, vagy minden Grand Slam-tornáról - Australian Open, US Open, Roland Garros és Wimbledon női és férfi egyesben és párosban is. Szintén láthatod bármelyik játékosnál részletesen a lejátszott meccseit egyénileg, azok eredményeit szettenként, és hogy azt a meccset melyik tornán játszották. A Sofascore élő eredmények egymás elleni eredményeket, statisztikákat és élő állásokat nyújt két meccset játszó játékos között. Ellenőrizheted a játékrendet, ami rendszeresen frissül, így a következő kör meccsei gyorsan hozzáadódnak a másnapihoz. A tenisz élő eredmények a Sofascore.com-on minden pontnál frissülnek, így nem kell manuálisan frissítened, hogy lásd az élő eredményeket.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ