Alexa Graham

Alexa Graham

27

Kiemelt

Aktuális forma
Profil
Teljes névAlexa Graham
Ország
USUSA
Életkor28 (1998. júl. 7.)
Pénzdíj
Ebben az évben2K €
Karriere során18K €

A Alexa Graham -ról

Alexa Graham élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Alexa Graham játszott.

A(z) Alexa Graham következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Alexa Graham utolsó meccse

A(z) Alexa Graham előző mérkőzése a(z) Fort Worth, Rasheeda McAdoo volt, a mérkőzés 1 - 2 eredménnyel a(z) (Rasheeda McAdoo győzelmével) zárult.

A(z) Alexa Graham mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Alexa Graham minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Alexa Graham teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Alexa Graham mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

Alexa Graham

Alexa Graham

27 követői
USUSA
1998. július 7. (28)
Mérkőzések

Kiemelt

A Alexa Graham -ról

Alexa Graham élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Alexa Graham játszott.

A(z) Alexa Graham következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Alexa Graham utolsó meccse

A(z) Alexa Graham előző mérkőzése a(z) Fort Worth, Rasheeda McAdoo volt, a mérkőzés 1 - 2 eredménnyel a(z) (Rasheeda McAdoo győzelmével) zárult.

A(z) Alexa Graham mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Alexa Graham minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Alexa Graham teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Alexa Graham mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore tenisz élő eredményekkel élőben követheted kedvenc teniszezőidet pontról pontra, ahogy nyernek. Tenisz élő eredmények rendszerünk élő állásokat, eredményeket, ATP és WTA ranglistákat, menetrendeket és statisztikákat biztosít az összes legnagyobb tenisztornáról, mint a Davis- és Fed-kupa, a French Open, vagy minden Grand Slam-tornáról - Australian Open, US Open, Roland Garros és Wimbledon női és férfi egyesben és párosban is. Szintén láthatod bármelyik játékosnál részletesen a lejátszott meccseit egyénileg, azok eredményeit szettenként, és hogy azt a meccset melyik tornán játszották. A Sofascore élő eredmények egymás elleni eredményeket, statisztikákat és élő állásokat nyújt két meccset játszó játékos között. Ellenőrizheted a játékrendet, ami rendszeresen frissül, így a következő kör meccsei gyorsan hozzáadódnak a másnapihoz. A tenisz élő eredmények a Sofascore.com-on minden pontnál frissülnek, így nem kell manuálisan frissítened, hogy lásd az élő eredményeket.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ