Alexia Harmon

Alexia Harmon

46

Kiemelt

Aktuális forma
Profil
Teljes névAlexia Harmon
Ország
USUSA
Pénzdíj
Ebben az évben245 €
Karriere során3K €

A Alexia Harmon -ról

Alexia Harmon élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Alexia Harmon játszott.

A(z) Alexia Harmon következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Alexia Harmon utolsó meccse

A(z) Alexia Harmon előző mérkőzése a(z) UTR PTT Newport Beach Women 15, Chantal Sauvant volt, a mérkőzés eredménnyel a(z) (Alexia Harmon győzelmével) zárult.

A(z) Alexia Harmon mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Alexia Harmon minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Alexia Harmon teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Alexia Harmon mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

Alexia Harmon

Alexia Harmon

46 követői
USUSA
Mérkőzések

Kiemelt

A Alexia Harmon -ról

Alexia Harmon élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Alexia Harmon játszott.

A(z) Alexia Harmon következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Alexia Harmon utolsó meccse

A(z) Alexia Harmon előző mérkőzése a(z) UTR PTT Newport Beach Women 15, Chantal Sauvant volt, a mérkőzés eredménnyel a(z) (Alexia Harmon győzelmével) zárult.

A(z) Alexia Harmon mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Alexia Harmon minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Alexia Harmon teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Alexia Harmon mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore tenisz élő eredményekkel élőben követheted kedvenc teniszezőidet pontról pontra, ahogy nyernek. Tenisz élő eredmények rendszerünk élő állásokat, eredményeket, ATP és WTA ranglistákat, menetrendeket és statisztikákat biztosít az összes legnagyobb tenisztornáról, mint a Davis- és Fed-kupa, a French Open, vagy minden Grand Slam-tornáról - Australian Open, US Open, Roland Garros és Wimbledon női és férfi egyesben és párosban is. Szintén láthatod bármelyik játékosnál részletesen a lejátszott meccseit egyénileg, azok eredményeit szettenként, és hogy azt a meccset melyik tornán játszották. A Sofascore élő eredmények egymás elleni eredményeket, statisztikákat és élő állásokat nyújt két meccset játszó játékos között. Ellenőrizheted a játékrendet, ami rendszeresen frissül, így a következő kör meccsei gyorsan hozzáadódnak a másnapihoz. A tenisz élő eredmények a Sofascore.com-on minden pontnál frissülnek, így nem kell manuálisan frissítened, hogy lásd az élő eredményeket.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ