Nicolas Oliveira

Nicolas Oliveira

201

Kiemelt

Aktuális forma
ATP
Karrier csúcs805
Jelenlegi helyezés
801. (35 PTS)
Profil
Teljes névNicolas Oliveira
Ország
BRBRA
Születési helySao Paulo, Brazil
Életkor20 (2006. ápr. 14.)
Magasság183 cm
Erősebb kézJobbkezes
Pénzdíj
Ebben az évben3K €
Karriere során9K €

A Nicolas Oliveira -ról

Nicolas Oliveira élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Nicolas Oliveira játszott.

A(z) Nicolas Oliveira következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Nicolas Oliveira utolsó meccse

A(z) Nicolas Oliveira előző mérkőzése a(z) ITF M25 Londrina Men, Carlos Maria Zarate volt, a mérkőzés 0 - 2 eredménnyel a(z) (Carlos Maria Zarate győzelmével) zárult.

A(z) Nicolas Oliveira mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Nicolas Oliveira minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Nicolas Oliveira teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Nicolas Oliveira mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

Nicolas Oliveira

Nicolas Oliveira

201 követői
BRBrazil
2006. április 14. (20)
183 cm
Mérkőzések

Kiemelt

A Nicolas Oliveira -ról

Nicolas Oliveira élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Nicolas Oliveira játszott.

A(z) Nicolas Oliveira következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Nicolas Oliveira utolsó meccse

A(z) Nicolas Oliveira előző mérkőzése a(z) ITF M25 Londrina Men, Carlos Maria Zarate volt, a mérkőzés 0 - 2 eredménnyel a(z) (Carlos Maria Zarate győzelmével) zárult.

A(z) Nicolas Oliveira mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Nicolas Oliveira minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Nicolas Oliveira teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Nicolas Oliveira mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore tenisz élő eredményekkel élőben követheted kedvenc teniszezőidet pontról pontra, ahogy nyernek. Tenisz élő eredmények rendszerünk élő állásokat, eredményeket, ATP és WTA ranglistákat, menetrendeket és statisztikákat biztosít az összes legnagyobb tenisztornáról, mint a Davis- és Fed-kupa, a French Open, vagy minden Grand Slam-tornáról - Australian Open, US Open, Roland Garros és Wimbledon női és férfi egyesben és párosban is. Szintén láthatod bármelyik játékosnál részletesen a lejátszott meccseit egyénileg, azok eredményeit szettenként, és hogy azt a meccset melyik tornán játszották. A Sofascore élő eredmények egymás elleni eredményeket, statisztikákat és élő állásokat nyújt két meccset játszó játékos között. Ellenőrizheted a játékrendet, ami rendszeresen frissül, így a következő kör meccsei gyorsan hozzáadódnak a másnapihoz. A tenisz élő eredmények a Sofascore.com-on minden pontnál frissülnek, így nem kell manuálisan frissítened, hogy lásd az élő eredményeket.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ