• Tenisz
  • ATP
Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

8.2k

Kiemelt

Aktuális forma
Grand Slam eredmények
2022
2023
2024
2025
2026
Australian Open
2R
2R
Q
-
-
Roland Garros
4R
3R
Q
-
-
Wimbledon
2R
2R
Q
-
-
US Open
3R
1R
1R
-
Profil
Teljes névDiego Schwartzman
Ország
ARARG
LakhelyBuenos Aires, Argentina
Születési helyBuenos Aires, Argentina
Életkor33 (1992. aug. 16.)
Magasság170 cm
Erősebb kézJobbkezes
Professzionálissá vált2010
Pénzdíj
Ebben az évben0 €
Karriere során12.5M €

A Diego Schwartzman -ról

Diego Schwartzman élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Diego Schwartzman játszott.

A(z) Diego Schwartzman következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Diego Schwartzman utolsó meccse

A(z) Diego Schwartzman előző mérkőzése a(z) Buenos Aires, Pedro Martinez volt, a mérkőzés 2 - 0 eredménnyel a(z) (Pedro Martinez győzelmével) zárult.

A(z) Diego Schwartzman mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Diego Schwartzman minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Diego Schwartzman teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Diego Schwartzman mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

  • Tenisz
  • ATP
Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

8.2k követői
ARArgentina
1992. augusztus 16. (33)
170 cm
Mérkőzések

Kiemelt

A Diego Schwartzman -ról

Diego Schwartzman élő állás, eredmények, program és rangsorolás minden teniszbajnokságból, amin a(z) Diego Schwartzman játszott.

A(z) Diego Schwartzman következő meccse

A statisztikákat a játék végén frissítjük.

A(z) Diego Schwartzman utolsó meccse

A(z) Diego Schwartzman előző mérkőzése a(z) Buenos Aires, Pedro Martinez volt, a mérkőzés 2 - 0 eredménnyel a(z) (Pedro Martinez győzelmével) zárult.

A(z) Diego Schwartzman mérkőzések ablakban látható az utolsó 100 teniszmérkőzés statisztikákkal és nyerés/vesztés ikonokkal.

Ugyanakkor a(z) Diego Schwartzman minden kiírt mérkőzése is megtalálható, amit a jövőben játszanak.

A(z) Diego Schwartzman teljesítményének és formájának grafikonja a Sofascore egyedi algoritmusa, amit az utolsó 10 meccs, statisztikák, részletes elemzések és saját ismereteink alapján generálunk.

Ez a grafikon segíthet megjósolni a jövőbeni Diego Schwartzman mérkőzéseket.

A mai teniszprogramot és eredményeket megtekintheted a tenisz élő állások oldalon.

NévjegyA Sofascore tenisz élő eredményekkel élőben követheted kedvenc teniszezőidet pontról pontra, ahogy nyernek. Tenisz élő eredmények rendszerünk élő állásokat, eredményeket, ATP és WTA ranglistákat, menetrendeket és statisztikákat biztosít az összes legnagyobb tenisztornáról, mint a Davis- és Fed-kupa, a French Open, vagy minden Grand Slam-tornáról - Australian Open, US Open, Roland Garros és Wimbledon női és férfi egyesben és párosban is. Szintén láthatod bármelyik játékosnál részletesen a lejátszott meccseit egyénileg, azok eredményeit szettenként, és hogy azt a meccset melyik tornán játszották. A Sofascore élő eredmények egymás elleni eredményeket, statisztikákat és élő állásokat nyújt két meccset játszó játékos között. Ellenőrizheted a játékrendet, ami rendszeresen frissül, így a következő kör meccsei gyorsan hozzáadódnak a másnapihoz. A tenisz élő eredmények a Sofascore.com-on minden pontnál frissülnek, így nem kell manuálisan frissítened, hogy lásd az élő eredményeket.
Amikor a móka megáll, ÁLLJ