Bulgaria U20

Bulgarije U20

220

Uitgelicht

Recente vorm
Bulgaria U20Bulgarije U20
Team info
22
Aantal spelers
20 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Info

Over Bulgaria U20

Bulgarije U20 live score, standen, programma en uitslagen van alle basketbaltoernooien waarin Bulgarije U20 heeft gespeeld.

Bulgarije U20 volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, punten en nieuws van Bulgarije U20, maar alleen als ze spelen in een van de populairste basketbalcompetities.

Statistieken en standen worden na de wedstrijd bijgewerkt.

Bulgarije U20 vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Bulgarije U20 was tegen Hongarije U20 in U20 FIBA EuroBasket Div. B. De wedstrijd eindigde met 92 - 89, waarbij Bulgarije U20 de wedstrijd won.

Het tabblad Bulgarije U20-wedstrijden toont de laatste 100 basketbalwedstrijden met statistieken en win/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Bulgarije U20.

Huidige Bulgarije U20 spelers

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Bulgarije U20 zijn te vinden op deze pagina.

Guard: Ivan Dimitrov, Mihail Kalinov, Kristiyan Zhelev, Teodor Trifonov, Momchil Kadiev, Barash Mustafa, Lyubomir Matev, Petar Ralchev Guard-Forward: Maksim Bochev Forward: Kaloyan Balkandzhiev, Denis Kamburov, Kristiyan Vasilev, Daniel Hinkov, Stefan Mihaylov, Alexander Jilev Forward-Guard: Stanislav Hinkov Voor-Center: Hristo Bachkov, Ivo Korestilov Center: Ivan Spirov, Dimitar Stamov Unknown: Jeremy Kolev, Georgi Tsekov

De prestatie- en vormgrafiek van Bulgarije U20 is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige Bulgarije U20-wedstrijden.

Voor de basketbalwedstrijden en uitslagen van vandaag, bezoek onze live basketbalpagina.

Bulgaria U20

Bulgarije U20

220 volgers
Spelen
Recente vorm

Uitgelicht

Over Bulgaria U20

Bulgarije U20 live score, standen, programma en uitslagen van alle basketbaltoernooien waarin Bulgarije U20 heeft gespeeld.

Bulgarije U20 volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, punten en nieuws van Bulgarije U20, maar alleen als ze spelen in een van de populairste basketbalcompetities.

Statistieken en standen worden na de wedstrijd bijgewerkt.

Bulgarije U20 vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Bulgarije U20 was tegen Hongarije U20 in U20 FIBA EuroBasket Div. B. De wedstrijd eindigde met 92 - 89, waarbij Bulgarije U20 de wedstrijd won.

Het tabblad Bulgarije U20-wedstrijden toont de laatste 100 basketbalwedstrijden met statistieken en win/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Bulgarije U20.

Huidige Bulgarije U20 spelers

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Bulgarije U20 zijn te vinden op deze pagina.

Guard: Ivan Dimitrov, Mihail Kalinov, Kristiyan Zhelev, Teodor Trifonov, Momchil Kadiev, Barash Mustafa, Lyubomir Matev, Petar Ralchev Guard-Forward: Maksim Bochev Forward: Kaloyan Balkandzhiev, Denis Kamburov, Kristiyan Vasilev, Daniel Hinkov, Stefan Mihaylov, Alexander Jilev Forward-Guard: Stanislav Hinkov Voor-Center: Hristo Bachkov, Ivo Korestilov Center: Ivan Spirov, Dimitar Stamov Unknown: Jeremy Kolev, Georgi Tsekov

De prestatie- en vormgrafiek van Bulgarije U20 is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige Bulgarije U20-wedstrijden.

Voor de basketbalwedstrijden en uitslagen van vandaag, bezoek onze live basketbalpagina.

OverSofascore live score biedt je live NBA-scores, uitslagen, standen, statistieken, speelschema’s en eerdere resultaten per kwart, bij rust of na afloop. Met Sofascore live score voor basketbal op Sofascore.com volg je in realtime uitslagen per kwart, tabellen, statistieken en speelschema’s uit meer dan 70 basketbalcompetities, waaronder de NCAA, ABA League, Baltic League, Euroleague en nationale competities. Je kunt op Sofascore ook live scores, standen en speelschema’s volgen van grote internationale basketbaltoernooien zoals de FIBA Basketball World Cup, EuroCup en EuroBasket. De live uitslagen op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door basketbalwedstrijden toe te voegen aan je favorieten wordt het volgen van scores, resultaten en statistieken nog eenvoudiger. Mis geen live resultaten meer uit Italië, Griekenland, Turkije, Rusland of andere Europese basketbalcompetities.
Als het niet leuk meer is, STOP