Wereldkampioenschap
Soweto Panthers

Soweto Panthers

South Africa
Zuid-Afrika
22

Uitgelicht

Recente vorm
Team info
29
Aantal spelers
27.7 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Competities
Info
ZA
LandZuid-Afrika

Over Soweto Panthers

Soweto Panthers live score, standen, programma en uitslagen van alle basketbaltoernooien waarin Soweto Panthers heeft gespeeld.

Soweto Panthers volgende wedstrijd

Soweto Panthers speelt de volgende wedstrijd op 2 aug 2026 13:15:00 UTC tegen Tshwane Suns in BNL.

Zodra de wedstrijd begint, kun je de live score van Tshwane Suns vs Soweto Panthers punt voor punt volgen. De stand wordt steeds bijgewerkt.

We hebben misschien videohighlights, punten en nieuws van Soweto Panthers, maar alleen als ze spelen in een van de populairste basketbalcompetities.

Statistieken en standen worden na de wedstrijd bijgewerkt.

Soweto Panthers vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Soweto Panthers was tegen Northern Cape Zebras in BNL. De wedstrijd eindigde met 100 - 79, waarbij Soweto Panthers de wedstrijd won.

Het tabblad Soweto Panthers-wedstrijden toont de laatste 100 basketbalwedstrijden met statistieken en win/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Soweto Panthers.

Huidige Soweto Panthers spelers

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Soweto Panthers zijn te vinden op deze pagina.

Forward: Sifiso Sminda Forward-Guard: Kevin Romenoh, Emmanuel Shine, Thabo Sithole, Nketsing Moleleki, Taite Hendricks, Liam Reid, Benjamin Myburgh, Samuel Stevens, Prosper Chimeremeze, Rods Barthis, Sicelo Dzingwa, Storm Menges, Kwezi Motsieloa, Amukelani Golele, Tshiamo Ngakane, Liam Ralphs, Hlanganani Holeni, Luca Amerseder, Antonio Mabhena Unknown: Benjamin Myburg, Luca Amerceder, Rodlem Barthis, Nkitsing Molleki, Taite Hendricks, Sifiso Gininda, Emannuel Shine, Liam Ried, Thabo Sithole

De prestatie- en vormgrafiek van Soweto Panthers is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige Soweto Panthers-wedstrijden.

Voor de basketbalwedstrijden en uitslagen van vandaag, bezoek onze live basketbalpagina.

Soweto Panthers

Soweto Panthers

22 volgers
South AfricaZuid-Afrika
Spelen
Recente vorm

Uitgelicht

Over Soweto Panthers

Soweto Panthers live score, standen, programma en uitslagen van alle basketbaltoernooien waarin Soweto Panthers heeft gespeeld.

Soweto Panthers volgende wedstrijd

Soweto Panthers speelt de volgende wedstrijd op 2 aug 2026 13:15:00 UTC tegen Tshwane Suns in BNL.

Zodra de wedstrijd begint, kun je de live score van Tshwane Suns vs Soweto Panthers punt voor punt volgen. De stand wordt steeds bijgewerkt.

We hebben misschien videohighlights, punten en nieuws van Soweto Panthers, maar alleen als ze spelen in een van de populairste basketbalcompetities.

Statistieken en standen worden na de wedstrijd bijgewerkt.

Soweto Panthers vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Soweto Panthers was tegen Northern Cape Zebras in BNL. De wedstrijd eindigde met 100 - 79, waarbij Soweto Panthers de wedstrijd won.

Het tabblad Soweto Panthers-wedstrijden toont de laatste 100 basketbalwedstrijden met statistieken en win/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Soweto Panthers.

Huidige Soweto Panthers spelers

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Soweto Panthers zijn te vinden op deze pagina.

Forward: Sifiso Sminda Forward-Guard: Kevin Romenoh, Emmanuel Shine, Thabo Sithole, Nketsing Moleleki, Taite Hendricks, Liam Reid, Benjamin Myburgh, Samuel Stevens, Prosper Chimeremeze, Rods Barthis, Sicelo Dzingwa, Storm Menges, Kwezi Motsieloa, Amukelani Golele, Tshiamo Ngakane, Liam Ralphs, Hlanganani Holeni, Luca Amerseder, Antonio Mabhena Unknown: Benjamin Myburg, Luca Amerceder, Rodlem Barthis, Nkitsing Molleki, Taite Hendricks, Sifiso Gininda, Emannuel Shine, Liam Ried, Thabo Sithole

De prestatie- en vormgrafiek van Soweto Panthers is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige Soweto Panthers-wedstrijden.

Voor de basketbalwedstrijden en uitslagen van vandaag, bezoek onze live basketbalpagina.

Adverteren
OverSofascore live score biedt je live NBA-scores, uitslagen, standen, statistieken, speelschema’s en eerdere resultaten per kwart, bij rust of na afloop. Met Sofascore live score voor basketbal op Sofascore.com volg je in realtime uitslagen per kwart, tabellen, statistieken en speelschema’s uit meer dan 70 basketbalcompetities, waaronder de NCAA, ABA League, Baltic League, Euroleague en nationale competities. Je kunt op Sofascore ook live scores, standen en speelschema’s volgen van grote internationale basketbaltoernooien zoals de FIBA Basketball World Cup, EuroCup en EuroBasket. De live uitslagen op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door basketbalwedstrijden toe te voegen aan je favorieten wordt het volgen van scores, resultaten en statistieken nog eenvoudiger. Mis geen live resultaten meer uit Italië, Griekenland, Turkije, Rusland of andere Europese basketbalcompetities.
Als het niet leuk meer is, STOP