Wereldkampioenschap
Aparecida EC

Aparecida EC

Brazil
Brazilië
171

Uitgelicht

Recente vorm
Team info
18
Aantal spelers
26.4 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Info
BR
LandBrazilië
LocatieAnnibal Batista de Toledo
Capaciteit6645
StadAparecida de Goiania

Over Aparecida EC

Aparecida EC livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

Aparecida EC volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van Aparecida EC, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

Aparecida EC vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Aparecida EC was tegen Guanabara City in Goiano, 3ª Divisão. De wedstrijd eindigde met 1 - 2, waarbij Guanabara City de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van Aparecida EC toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Aparecida EC.

De prestatie- en vormgrafiek van Aparecida EC is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Aparecida EC.

Huidige Aparecida EC spelers

Forward: Marquinhos, Lucão, Bruno Rafael Middenvelder: Isac Neves, Pedro Henrique, Bruno Lisboa, Saymon, Weverton Goiano, Édson, Paulo Vinicius Verdediger: Fernando Paz, Rafael Alves, Marco Aurelio, Afonsinho, Biro Biro, Ralph Roberto, Ramon Doelman: Wallace

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Aparecida EC zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van Aparecida EC wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

Aparecida EC

Aparecida EC

171 volgers
BrazilBrazilië
Annibal Batista de Toledo
Goiano, 3ª DivisãoGoiano, 3ª Divisão
Partijen
Recente vorm

Uitgelicht

Over Aparecida EC

Aparecida EC livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

Aparecida EC volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van Aparecida EC, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

Aparecida EC vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Aparecida EC was tegen Guanabara City in Goiano, 3ª Divisão. De wedstrijd eindigde met 1 - 2, waarbij Guanabara City de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van Aparecida EC toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Aparecida EC.

De prestatie- en vormgrafiek van Aparecida EC is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Aparecida EC.

Huidige Aparecida EC spelers

Forward: Marquinhos, Lucão, Bruno Rafael Middenvelder: Isac Neves, Pedro Henrique, Bruno Lisboa, Saymon, Weverton Goiano, Édson, Paulo Vinicius Verdediger: Fernando Paz, Rafael Alves, Marco Aurelio, Afonsinho, Biro Biro, Ralph Roberto, Ramon Doelman: Wallace

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Aparecida EC zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van Aparecida EC wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

Adverteren
OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP