FC Kovel

FC Kovel

Ukraine
Oekraïne
2

Uitgelicht

Recente vorm
Team info
11
Aantal spelers
24.8 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Info
CoachIhor Malysh
UA
LandOekraïne
LocatieStadium Lokomotyv
Capaciteit2070
StadKovel

Over FC Kovel

FC Kovel livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

FC Kovel volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van FC Kovel, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

FC Kovel vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van FC Kovel was tegen FC Trostianets Volyn in Volyn Championship . De wedstrijd eindigde met 6 - 1, waarbij FC Trostianets Volyn de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van FC Kovel toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van FC Kovel.

De prestatie- en vormgrafiek van FC Kovel is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van FC Kovel.

Huidige FC Kovel spelers

Forward: Vadim Sych, Artem Volchok, Oleksandr Zdrobyllko Middenvelder: Dmytro Slavik, Roman Romanchuk, Yuriy Oleksandriysky Verdediger: Denys Panasyuk, Petro Moroz, Roman Shaftaniuk, Oleksii Fedchuk Doelman: Nazar Lohvinov

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van FC Kovel zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van FC Kovel wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

FC Kovel

FC Kovel

2 volgers
Stadium Lokomotyv
Volyn Championship Volyn Championship
Partijen
Recente vorm

Uitgelicht

Over FC Kovel

FC Kovel livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

FC Kovel volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van FC Kovel, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

FC Kovel vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van FC Kovel was tegen FC Trostianets Volyn in Volyn Championship . De wedstrijd eindigde met 6 - 1, waarbij FC Trostianets Volyn de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van FC Kovel toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van FC Kovel.

De prestatie- en vormgrafiek van FC Kovel is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van FC Kovel.

Huidige FC Kovel spelers

Forward: Vadim Sych, Artem Volchok, Oleksandr Zdrobyllko Middenvelder: Dmytro Slavik, Roman Romanchuk, Yuriy Oleksandriysky Verdediger: Denys Panasyuk, Petro Moroz, Roman Shaftaniuk, Oleksii Fedchuk Doelman: Nazar Lohvinov

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van FC Kovel zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van FC Kovel wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP