Wereldkampioenschap
FC Osaka

FC Osaka

Japan
Japan
5.8k

Uitgelicht

Recente vorm
Team info
41
Aantal spelers
25.5 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
7
Buitenlandse spelers
Info
CoachMitsunori Yabuta
JP
LandJapan
Opgericht29 feb 1996
LocatieHigashiosaka Hanazono Rugby Stadium

Over FC Osaka

FC Osaka livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

FC Osaka volgende wedstrijd

FC Osaka speelt de volgende wedstrijd tegen Gainare Tottori op 8 aug 2026 10:00:00 UTC in J3 League.

Zodra de wedstrijd begint, kun je de live score, stand, minuut-tot-minuut bijgewerkte uitslagen en wedstrijdstatistieken van Gainare Tottori vs FC Osaka volgen.

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van FC Osaka, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

FC Osaka vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van FC Osaka was tegen Jubilo Iwata in J2 League. De wedstrijd eindigde met 6 - 7, waarbij FC Osaka de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van FC Osaka toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van FC Osaka.

De prestatie- en vormgrafiek van FC Osaka is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van FC Osaka.

Huidige FC Osaka spelers

Forward: Vinícius Souza, Takumi Shimada, Toshiki Toya, Ryunosuke Sugawara, Hagumi Wada, Shunji Masuda, Takahiro Kitsui, Kohei Matsumoto Middenvelder: Kodai Dohi, Yamato Natsukawa, Keita Tanaka, Ryusei Nose, Yoko Iesaka, Shunta Morimura, Sho Sumida, Gentaro Yoshida, Kazuki Fukui, Asahi Haga, Rikuto Kubo, Hiroki Kimura, Hiroto Toriyama, Taiyo Kawada Verdediger: Sang-hoon Ma, Oki Sakimoto, Ryu Kawakami, Kim Yoon-Sik, Takuya Akiyama, Soichiro Tsutsumi, Shunsuke Tachino, Ryoji Yamashita, Ji-seong Ha, Kazuya Mima, Kakeru Sakamoto, Yuto Minakuchi, Johnny Angelini, Riku Kuwako, Kyu-won Shin Doelman: Naoki Goto, Noa Sekinuma, Jun-young Han, Hiromichi Sugawara

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van FC Osaka zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van FC Osaka wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

FC Osaka

FC Osaka

5.8k volgers
Higashiosaka Hanazono Rugby Stadium
J2 LeagueJ2 League
Partijen
Loading...
Recente vorm

Uitgelicht

Over FC Osaka

FC Osaka livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

FC Osaka volgende wedstrijd

FC Osaka speelt de volgende wedstrijd tegen Gainare Tottori op 8 aug 2026 10:00:00 UTC in J3 League.

Zodra de wedstrijd begint, kun je de live score, stand, minuut-tot-minuut bijgewerkte uitslagen en wedstrijdstatistieken van Gainare Tottori vs FC Osaka volgen.

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van FC Osaka, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

FC Osaka vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van FC Osaka was tegen Jubilo Iwata in J2 League. De wedstrijd eindigde met 6 - 7, waarbij FC Osaka de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van FC Osaka toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van FC Osaka.

De prestatie- en vormgrafiek van FC Osaka is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van FC Osaka.

Huidige FC Osaka spelers

Forward: Vinícius Souza, Takumi Shimada, Toshiki Toya, Ryunosuke Sugawara, Hagumi Wada, Shunji Masuda, Takahiro Kitsui, Kohei Matsumoto Middenvelder: Kodai Dohi, Yamato Natsukawa, Keita Tanaka, Ryusei Nose, Yoko Iesaka, Shunta Morimura, Sho Sumida, Gentaro Yoshida, Kazuki Fukui, Asahi Haga, Rikuto Kubo, Hiroki Kimura, Hiroto Toriyama, Taiyo Kawada Verdediger: Sang-hoon Ma, Oki Sakimoto, Ryu Kawakami, Kim Yoon-Sik, Takuya Akiyama, Soichiro Tsutsumi, Shunsuke Tachino, Ryoji Yamashita, Ji-seong Ha, Kazuya Mima, Kakeru Sakamoto, Yuto Minakuchi, Johnny Angelini, Riku Kuwako, Kyu-won Shin Doelman: Naoki Goto, Noa Sekinuma, Jun-young Han, Hiromichi Sugawara

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van FC Osaka zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van FC Osaka wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

Adverteren
OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP