Oman U20

Oman U20

394

Uitgelicht

Recente vorm
Teaminfo
38
Aantal spelers
17.9 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Info

Over Oman U20

Oman U20 livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

Oman U20 volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van Oman U20, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

Oman U20 vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Oman U20 was tegen Hong Kong U20 in AFC U20 Asian Cup Qualification. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel (1 - 1).

Het wedstrijdentabblad van Oman U20 toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Oman U20.

De prestatie- en vormgrafiek van Oman U20 is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Oman U20.

Huidige Oman U20 spelers

Forward: Osama Al-Mamari, Al-Yazzan Al-Balushi, Al-Wahid Al-Abdulsalam, Hussam Al-Naabi, Ali Al-Alawi, Moath Al Hinai, Ali Rabie Al-Alawi, Abdullah Al-Araimi, Ahmed Al-Fahdi, Mudathir Al-Batrani Middenvelder: Ahmed Al-Omrani, Sulaiman Al-Kharousi, Abdullah Khalifa Al-Saadi, Al-Walid Al-Baridi, Mohammed Al-Mashaikhi, Ziyad Al-Faraji, Ziyad Al-Mutaini, Faisal Al-Nasiri, Tamim Al-Breiki, Abdulaziz Al-Manouri, Abdulmuneem Al-Habsi, Essam Al-Mukhaini, Mozn Al-Hinai, Fahad Abdullah Awad Verdediger: Hassan Al-Qasimi, Ibrahim Al-Shamsi, Ibrahim Al-Tamini, Fahd Al-Mashaikhi, Riyad Al-Tarshi, Mohammed Al-Seiman, Abdulrahman Al-Busaidi, Fahad Beit Rabie, Al-Motasem Al-Muqbali Doelman: Ahmed Abdullah Al-Rawahi, Yazzan Mohammed, Hassan Al-Hinai, Khalil Aseel Unknown: Fahad Beit Rabie

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Oman U20 zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van Oman U20 wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

Oman U20

Oman U20

394 volgers
Partijen
Recente vorm

Uitgelicht

Over Oman U20

Oman U20 livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

Oman U20 volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van Oman U20, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

Oman U20 vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Oman U20 was tegen Hong Kong U20 in AFC U20 Asian Cup Qualification. De wedstrijd eindigde in een gelijkspel (1 - 1).

Het wedstrijdentabblad van Oman U20 toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Oman U20.

De prestatie- en vormgrafiek van Oman U20 is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Oman U20.

Huidige Oman U20 spelers

Forward: Osama Al-Mamari, Al-Yazzan Al-Balushi, Al-Wahid Al-Abdulsalam, Hussam Al-Naabi, Ali Al-Alawi, Moath Al Hinai, Ali Rabie Al-Alawi, Abdullah Al-Araimi, Ahmed Al-Fahdi, Mudathir Al-Batrani Middenvelder: Ahmed Al-Omrani, Sulaiman Al-Kharousi, Abdullah Khalifa Al-Saadi, Al-Walid Al-Baridi, Mohammed Al-Mashaikhi, Ziyad Al-Faraji, Ziyad Al-Mutaini, Faisal Al-Nasiri, Tamim Al-Breiki, Abdulaziz Al-Manouri, Abdulmuneem Al-Habsi, Essam Al-Mukhaini, Mozn Al-Hinai, Fahad Abdullah Awad Verdediger: Hassan Al-Qasimi, Ibrahim Al-Shamsi, Ibrahim Al-Tamini, Fahd Al-Mashaikhi, Riyad Al-Tarshi, Mohammed Al-Seiman, Abdulrahman Al-Busaidi, Fahad Beit Rabie, Al-Motasem Al-Muqbali Doelman: Ahmed Abdullah Al-Rawahi, Yazzan Mohammed, Hassan Al-Hinai, Khalil Aseel Unknown: Fahad Beit Rabie

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Oman U20 zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van Oman U20 wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP