Wereldkampioenschap
SC Retz

SC Retz

Austria
Oostenrijk
1.2k

Uitgelicht

Recente vorm
Team info
19
Aantal spelers
24.8 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Titels
Totaal gewonnen
2 titels
Info
CoachAndreas Haller
AT
LandOostenrijk
Opgericht1 jan 1921
LocatieRetzer Stadion

Over SC Retz

SC Retz livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

SC Retz volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van SC Retz, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

SC Retz vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van SC Retz was tegen Favoritner AC in Regionalliga Ost. De wedstrijd eindigde met 2 - 1, waarbij SC Retz de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van SC Retz toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van SC Retz.

De prestatie- en vormgrafiek van SC Retz is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van SC Retz.

Huidige SC Retz spelers

Forward: Islam Dogan, Emirkan Özdogan, Manuel Maurer Middenvelder: Oktay Yendi, Clemens Baier, Christopher Ledineg, Fatlum Kreka, Christian Baier Verdediger: Christian Karwas, Dario Grgic, Max Richter, Niklas Hacker, Patrick Plank, Benjamin Hahn , Andreas Strapajevic, Mathias Spath, Yusuf Dogan Doelman: Timo Bergmann, Nico Vollhofer

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van SC Retz zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van SC Retz wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

SC Retz

SC Retz

1.2k volgers
Retzer Stadion
Regionalliga OstRegionalliga Ost
Partijen
Recente vorm

Uitgelicht

Over SC Retz

SC Retz livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

SC Retz volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van SC Retz, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

SC Retz vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van SC Retz was tegen Favoritner AC in Regionalliga Ost. De wedstrijd eindigde met 2 - 1, waarbij SC Retz de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van SC Retz toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van SC Retz.

De prestatie- en vormgrafiek van SC Retz is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van SC Retz.

Huidige SC Retz spelers

Forward: Islam Dogan, Emirkan Özdogan, Manuel Maurer Middenvelder: Oktay Yendi, Clemens Baier, Christopher Ledineg, Fatlum Kreka, Christian Baier Verdediger: Christian Karwas, Dario Grgic, Max Richter, Niklas Hacker, Patrick Plank, Benjamin Hahn , Andreas Strapajevic, Mathias Spath, Yusuf Dogan Doelman: Timo Bergmann, Nico Vollhofer

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van SC Retz zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van SC Retz wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

Adverteren
OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP