Super Accurate

Super Accurate

Nigeria
Nigeria
36

Uitgelicht

Recente vorm
Super AccurateSuper Accurate
Teaminfo
24
Aantal spelers
16.4 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
Info
NG
LandNigeria

Over Super Accurate

Super Accurate livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

Super Accurate volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van Super Accurate, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

Super Accurate vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Super Accurate was tegen Kiraa Fc in NLO Division Two League. De wedstrijd eindigde met 3 - 0, waarbij Super Accurate de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van Super Accurate toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Super Accurate.

De prestatie- en vormgrafiek van Super Accurate is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Super Accurate.

Huidige Super Accurate spelers

Forward: Oteju Olashile, Ibrahim Quadri, Ibrahim Sodiq, Badmus Kehinde, Usman Jafar, Jimoh Wahab, Onabanjo Emmanuel Middenvelder: Fuhad Oyekunle, Lawal Jalailu Ayomide, Adewunmi Paul, Akudo Chibuzor, Mathew Adewale Verdediger: David Joseph, Okorie Abraham, Sunday Oreoluwa, Ishaq Muhammad, Adepoju Abdulmalik, Quazeen Ahmid, Shehu Mahmud, Toheeb Adegbola, Enoch Paul Doelman: Nwakalamba Jonathan, Abijo Ibrahim, Omotayo Israel

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Super Accurate zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van Super Accurate wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

Super Accurate

Super Accurate

36 volgers
NigeriaNigeria
Partijen
Recente vorm

Uitgelicht

Over Super Accurate

Super Accurate livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

Super Accurate volgende wedstrijd

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van Super Accurate, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

Super Accurate vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van Super Accurate was tegen Kiraa Fc in NLO Division Two League. De wedstrijd eindigde met 3 - 0, waarbij Super Accurate de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van Super Accurate toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van Super Accurate.

De prestatie- en vormgrafiek van Super Accurate is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Super Accurate.

Huidige Super Accurate spelers

Forward: Oteju Olashile, Ibrahim Quadri, Ibrahim Sodiq, Badmus Kehinde, Usman Jafar, Jimoh Wahab, Onabanjo Emmanuel Middenvelder: Fuhad Oyekunle, Lawal Jalailu Ayomide, Adewunmi Paul, Akudo Chibuzor, Mathew Adewale Verdediger: David Joseph, Okorie Abraham, Sunday Oreoluwa, Ishaq Muhammad, Adepoju Abdulmalik, Quazeen Ahmid, Shehu Mahmud, Toheeb Adegbola, Enoch Paul Doelman: Nwakalamba Jonathan, Abijo Ibrahim, Omotayo Israel

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van Super Accurate zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van Super Accurate wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP