KS Zodiak Sucha

KS Zodiak Sucha

Poland
Polen
50

Uitgelicht

Recente vorm
KS Zodiak SuchaKS Zodiak Sucha
Team info
33
Aantal spelers
23.5 jrn
Gemiddelde spelersleeftijd
1
Buitenlandse spelers
Info
CoachKonrad Główka
PL
LandPolen
LocatieStadion w Suchej

Over KS Zodiak Sucha

KS Zodiak Sucha livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

KS Zodiak Sucha volgende wedstrijd

KS Zodiak Sucha speelt de volgende wedstrijd tegen UKS Młodzik 18 Radom op 29 aug 2026 14:00:00 UTC in Liga Okręgowa - Radom.

Zodra de wedstrijd begint, kun je de live score, stand, minuut-tot-minuut bijgewerkte uitslagen en wedstrijdstatistieken van UKS Młodzik 18 Radom vs KS Zodiak Sucha volgen.

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van KS Zodiak Sucha, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

KS Zodiak Sucha vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van KS Zodiak Sucha was tegen Sokół Przytyk in Liga Okręgowa - Radom. De wedstrijd eindigde met 1 - 3, waarbij Sokół Przytyk de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van KS Zodiak Sucha toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van KS Zodiak Sucha.

De prestatie- en vormgrafiek van KS Zodiak Sucha is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van KS Zodiak Sucha.

Huidige KS Zodiak Sucha spelers

Forward: Filip Fatek, Szymon Smorągiewicz, Igor Sadzik, Kacper Szczęk, Jacek Wójcik, Bartłomiej Wielgus, Bartłomiej Sadzik, Michał Sowiński Middenvelder: Mateusz Mórawski, Cezary Fołtyn, Kacper Jarosz, Michał Chyc, Bartosz Ciesak, Adam Głąbikowski, Damian Lisiewski, Bartłomiej Kowalczyk, Marcin Strzelecki, Bartłomiej Pisarek Verdediger: Oleksandr Balaniuk, Krzysztof Cybulski, Jakub Kozłowski, Marek Sajak, Jarosław Mąka, Kacper Nowak, Adrian Gajda, Sebastian Cybulski, Mateusz Glegoła, Kacper Majewski, Mikołaj Mizerski Doelman: Dawid Szczerbiński, Kamil Ostrowski, Paweł Sapała Unknown: Bartłomiej Jarząbek

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van KS Zodiak Sucha zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van KS Zodiak Sucha wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

KS Zodiak Sucha

KS Zodiak Sucha

50 volgers
Stadion w Suchej
Liga Okręgowa - RadomLiga Okręgowa - Radom
Partijen
Recente vorm

Uitgelicht

Over KS Zodiak Sucha

KS Zodiak Sucha livescores, spelers, seizoenschema en resultaten van vandaag zijn beschikbaar op Sofascore.

KS Zodiak Sucha volgende wedstrijd

KS Zodiak Sucha speelt de volgende wedstrijd tegen UKS Młodzik 18 Radom op 29 aug 2026 14:00:00 UTC in Liga Okręgowa - Radom.

Zodra de wedstrijd begint, kun je de live score, stand, minuut-tot-minuut bijgewerkte uitslagen en wedstrijdstatistieken van UKS Młodzik 18 Radom vs KS Zodiak Sucha volgen.

We hebben misschien videohighlights, goals en nieuws van KS Zodiak Sucha, maar alleen als ze spelen in een van de populairste voetbalcompetities.

KS Zodiak Sucha vorige wedstrijd

De vorige wedstrijd van KS Zodiak Sucha was tegen Sokół Przytyk in Liga Okręgowa - Radom. De wedstrijd eindigde met 1 - 3, waarbij Sokół Przytyk de wedstrijd won.

Het wedstrijdentabblad van KS Zodiak Sucha toont de laatste 100 voetbalwedstrijden met statistieken en winst/gelijkspel/verlies-iconen.

Je ziet hier ook alle geplande wedstrijden van KS Zodiak Sucha.

De prestatie- en vormgrafiek van KS Zodiak Sucha is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden van het team, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek kan helpen bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van KS Zodiak Sucha.

Huidige KS Zodiak Sucha spelers

Forward: Filip Fatek, Szymon Smorągiewicz, Igor Sadzik, Kacper Szczęk, Jacek Wójcik, Bartłomiej Wielgus, Bartłomiej Sadzik, Michał Sowiński Middenvelder: Mateusz Mórawski, Cezary Fołtyn, Kacper Jarosz, Michał Chyc, Bartosz Ciesak, Adam Głąbikowski, Damian Lisiewski, Bartłomiej Kowalczyk, Marcin Strzelecki, Bartłomiej Pisarek Verdediger: Oleksandr Balaniuk, Krzysztof Cybulski, Jakub Kozłowski, Marek Sajak, Jarosław Mąka, Kacper Nowak, Adrian Gajda, Sebastian Cybulski, Mateusz Glegoła, Kacper Majewski, Mikołaj Mizerski Doelman: Dawid Szczerbiński, Kamil Ostrowski, Paweł Sapała Unknown: Bartłomiej Jarząbek

De huidige selectie, statistieken en spelerprestaties van KS Zodiak Sucha zijn te vinden op deze pagina.

Er zijn ook statistieken per speler in alle competities, met gegevens over gespeelde en begonnen wedstrijden, minuten, doelpunten, kaarten en nog veel meer.

De topscorerslijst van KS Zodiak Sucha wordt live bijgewerkt tijdens elke wedstrijd.

Je kunt op spelers uit de selectie hierboven klikken om persoonlijke info te bekijken, zoals nationaliteit, geboortedatum, lengte, voorkeursbeen, positie, spelerwaarde, transfergeschiedenis en meer.

Voor het voetbalschema en de uitslagen van vandaag, bezoek onze live voetbalscorepagina.

OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP