• Voetbal
  • Estland
Eesti Karikas
Eesti Karikas
Estonia
Estland
981
10 jun23 mei
10 jun23 mei
Uitgelicht evenement
Team van de week
feiten
Doelpunten275
Gemiddelde doelpunten6.88
Thuisploeg overwinningen48%
Winst uitploeg33%
Gelijkspel20%
Aantal deelnemers55
Over

Eesti Karikas is een professionele voetbalcompetitie in Estland.

Er zijn over het algemeen 55 teams die elk jaar strijden om de titel.

De huidige titelhouder is Flora Tallinn en het team dat de meeste titels heeft is FCI Levadia Tallinn.

Sofascore volgt live voetbalscores en de Eesti Karikas-ranglijst, uitslagen, statistieken en topscorers.

Het best geplaatste 1 team kwalificeert zich voor het hoofdtoernooi van UEFA Europa League of voor de voorrondes.

De topscorers in het laatste seizoen van Eesti Karikas Cup 25/26 waren Kristofer Piht. De topscorer van vorig seizoen was Kristofer Piht met 7 doelpunten.

Welk team in Eesti Karikas heeft de meeste titels?

Het team met de meeste titels in Eesti Karikas is FCI Levadia Tallinn.

Wie heeft de eerste Eesti Karikas gewonnen?

SK Tallinna Sport heeft de eerste Eesti Karikas gewonnen.

Welk team is de huidige titelhouder in Eesti Karikas?

De huidige titelhouder in Eesti Karikas is Flora Tallinn.

Welke competitierang heeft Eesti Karikas in Estland?

Eesti Karikas is een divisie van professional in Estland.

Hoeveel doelpunten worden er gemiddeld gescoord in Eesti Karikas in Cup 26/27?

Het gemiddelde aantal doelpunten in Eesti Karikas is 6.04.

Wanneer begint het Eesti Karikas en wanneer eindigt het?

De Eesti Karikas begint meestal over juni en eindigt over mei.

  • Voetbal
  • Estland
Eesti Karikas

Eesti Karikas

981 volgers
EstoniaEstland
10 jun23 mei
Uitgelicht evenement
Partijen
Team van de week
Over

Eesti Karikas is een professionele voetbalcompetitie in Estland.

Er zijn over het algemeen 55 teams die elk jaar strijden om de titel.

De huidige titelhouder is Flora Tallinn en het team dat de meeste titels heeft is FCI Levadia Tallinn.

Sofascore volgt live voetbalscores en de Eesti Karikas-ranglijst, uitslagen, statistieken en topscorers.

Het best geplaatste 1 team kwalificeert zich voor het hoofdtoernooi van UEFA Europa League of voor de voorrondes.

De topscorers in het laatste seizoen van Eesti Karikas Cup 25/26 waren Kristofer Piht. De topscorer van vorig seizoen was Kristofer Piht met 7 doelpunten.

Welk team in Eesti Karikas heeft de meeste titels?

Het team met de meeste titels in Eesti Karikas is FCI Levadia Tallinn.

Wie heeft de eerste Eesti Karikas gewonnen?

SK Tallinna Sport heeft de eerste Eesti Karikas gewonnen.

Welk team is de huidige titelhouder in Eesti Karikas?

De huidige titelhouder in Eesti Karikas is Flora Tallinn.

Welke competitierang heeft Eesti Karikas in Estland?

Eesti Karikas is een divisie van professional in Estland.

Hoeveel doelpunten worden er gemiddeld gescoord in Eesti Karikas in Cup 26/27?

Het gemiddelde aantal doelpunten in Eesti Karikas is 6.04.

Wanneer begint het Eesti Karikas en wanneer eindigt het?

De Eesti Karikas begint meestal over juni en eindigt over mei.

OverDe live voetbalscores op Sofascore bieden realtime updates van meer dan 500 competities, bekertoernooien en internationale toernooien wereldwijd. Je vindt er live uitslagen, statistieken, standen, videohighlights en speelschema’s. Alle live wedstrijden worden snel en nauwkeurig bijgewerkt met speeltijd, scores, rust- en eindstanden, doelpuntenmakers, assists, kaarten, wissels en uitgebreide wedstrijdstatistieken. Videohighlights zijn beschikbaar voor de populairste competities, zoals La Liga en de Copa del Rey, de Serie A en Coppa Italia, de Bundesliga en DFB-Pokal, de Ligue 1, en internationale toernooien als de UEFA Champions League, Europa League, het WK en het EK. Op Sofascore vind je ook teampagina’s met informatie over de laatste tien wedstrijden, standen, speelschema’s, uitslagen, statistieken en meer. In het wedstrijdoverzicht kun je ook stijgende of dalende odds bekijken. Alle scores op Sofascore.com worden automatisch bijgewerkt, dus je hoeft de pagina niet handmatig te vernieuwen. Door voetbalwedstrijden of teams toe te voegen aan Mijn favorieten wordt het volgen van scores, uitslagen en statistieken nog eenvoudiger. Je kunt bovendien kiezen om Alle of alleen Live wedstrijden weer te geven.
Als het niet leuk meer is, STOP