Justin Roberts

Justin Roberts

309

Uitgelicht

Recente vorm
Justin RobertsJustin Roberts
ATP
Persoonlijk record753
Huidige ranking
995e (21 PTS)
Profiel
Volledige naamJustin Roberts
Land
BSBAH
WoonplaatsNassau, Bahamas
GeboorteplaatsNassau, Bahamas
Leeftijd29 (4 dec 1996)
Lengte183 cm
SpeeltRechtshandig
Prijzengeld
Dit jaar4K €
Carrière­totaal35K €

Over Justin Roberts

Justin Roberts live score, uitslagen, programma en rankings van alle tennistoernooien waarin Justin Roberts heeft gespeeld.

Justin Roberts volgende wedstrijd

De statistieken worden aan het einde van de wedstrijd bijgewerkt.

Justin Roberts laatste wedstrijd

De vorige wedstrijd van Justin Roberts was tegen Tyler Bowers in ITF M25 East Lansing Men. De wedstrijd eindigde met 0 - 0, waarbij Tyler Bowers als winnaar uit de bus kwam.

Het tabblad Justin Roberts-wedstrijden laat de laatste 100 tenniswedstrijden zien, met statistieken en win/verlies-iconen.

Ook staan alle geplande wedstrijden van Justin Roberts vermeld die in de toekomst gespeeld worden.

De prestatie- en vormgrafiek van Justin Roberts is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek helpt je bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Justin Roberts.

Voor het tennisschema en de uitslagen van vandaag ga je naar onze tennis live score pagina.

Justin Roberts

Justin Roberts

309 volgers
BSBahamas
4 december 1996 (29)
183 cm
Partijen

Uitgelicht

Over Justin Roberts

Justin Roberts live score, uitslagen, programma en rankings van alle tennistoernooien waarin Justin Roberts heeft gespeeld.

Justin Roberts volgende wedstrijd

De statistieken worden aan het einde van de wedstrijd bijgewerkt.

Justin Roberts laatste wedstrijd

De vorige wedstrijd van Justin Roberts was tegen Tyler Bowers in ITF M25 East Lansing Men. De wedstrijd eindigde met 0 - 0, waarbij Tyler Bowers als winnaar uit de bus kwam.

Het tabblad Justin Roberts-wedstrijden laat de laatste 100 tenniswedstrijden zien, met statistieken en win/verlies-iconen.

Ook staan alle geplande wedstrijden van Justin Roberts vermeld die in de toekomst gespeeld worden.

De prestatie- en vormgrafiek van Justin Roberts is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek helpt je bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Justin Roberts.

Voor het tennisschema en de uitslagen van vandaag ga je naar onze tennis live score pagina.

OverMet de live tennisscores van Sofascore volg je je favoriete tennissers live, punt voor punt. Je vindt er livescores, uitslagen, ATP- en WTA-ranglijsten, wedstrijdschema's en statistieken van de grootste tennistoernooien, waaronder de Davis Cup, Billie Jean King Cup en alle Grand Slam-toernooien: Australian Open, Roland Garros, Wimbledon en US Open. Volg zowel het enkel- als dubbelspel bij de mannen en vrouwen. Voor elke speler kun je alle gespeelde wedstrijden en resultaten bekijken, inclusief de uitslag per set en het toernooi waarin de wedstrijd werd gespeeld. Sofascore biedt ook onderlinge resultaten, statistieken en livescores van spelers die het tegen elkaar opnemen. Bekijk het actuele speelschema en zie snel welke wedstrijden er in de volgende ronde op het programma staan. Nieuwe wedstrijden worden regelmatig toegevoegd. Live tennisscores op Sofascore worden na elk punt automatisch bijgewerkt, zodat je de pagina niet handmatig hoeft te vernieuwen om de laatste stand te zien.
Als het niet leuk meer is, STOP