Wereldkampioenschap
Henri Squire

Henri Squire

1.8k

Uitgelicht

Recente vorm
ATP
Persoonlijk record169
Huidige ranking
235e (238 PTS)
Grand Slam-record
2022
2023
2024
2025
2026
Australian Open
-
-
-
Q
-
French Open
-
-
2R
Q
-
Wimbledon
-
-
Q
-
Q
US Open
-
-
Q
-
Profiel
Volledige naamHenri Squire
Land
DEGER
GeboorteplaatsDusseldorf, Germany
Leeftijd25 (27 sep 2000)
Lengte196 cm
SpeeltRechtshandig
Prijzengeld
Dit jaar46K €
Carrière­totaal481K €

Over Henri Squire

Henri Squire live score, uitslagen, programma en rankings van alle tennistoernooien waarin Henri Squire heeft gespeeld.

Henri Squire volgende wedstrijd

De statistieken worden aan het einde van de wedstrijd bijgewerkt.

Henri Squire laatste wedstrijd

De vorige wedstrijd van Henri Squire was tegen Keegan Smith in Brasov, Romania. De wedstrijd eindigde met 2 - 0, waarbij Keegan Smith als winnaar uit de bus kwam.

Het tabblad Henri Squire-wedstrijden laat de laatste 100 tenniswedstrijden zien, met statistieken en win/verlies-iconen.

Ook staan alle geplande wedstrijden van Henri Squire vermeld die in de toekomst gespeeld worden.

De prestatie- en vormgrafiek van Henri Squire is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek helpt je bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Henri Squire.

Voor het tennisschema en de uitslagen van vandaag ga je naar onze tennis live score pagina.

Henri Squire

Henri Squire

1.8k volgers
DEGermany
27 september 2000 (25)
196 cm
Partijen

Uitgelicht

Over Henri Squire

Henri Squire live score, uitslagen, programma en rankings van alle tennistoernooien waarin Henri Squire heeft gespeeld.

Henri Squire volgende wedstrijd

De statistieken worden aan het einde van de wedstrijd bijgewerkt.

Henri Squire laatste wedstrijd

De vorige wedstrijd van Henri Squire was tegen Keegan Smith in Brasov, Romania. De wedstrijd eindigde met 2 - 0, waarbij Keegan Smith als winnaar uit de bus kwam.

Het tabblad Henri Squire-wedstrijden laat de laatste 100 tenniswedstrijden zien, met statistieken en win/verlies-iconen.

Ook staan alle geplande wedstrijden van Henri Squire vermeld die in de toekomst gespeeld worden.

De prestatie- en vormgrafiek van Henri Squire is een uniek algoritme van Sofascore, gebaseerd op de laatste tien wedstrijden, statistieken, uitgebreide analyses en onze eigen expertise.

Deze grafiek helpt je bij het voorspellen van toekomstige wedstrijden van Henri Squire.

Voor het tennisschema en de uitslagen van vandaag ga je naar onze tennis live score pagina.

Adverteren
OverMet Sofascore tennis live score volg je je favoriete tennisspelers live, punt voor punt. Het systeem biedt live scores, uitslagen, ATP- en WTA-ranglijsten, speelschema's en statistieken van de grootste tennistoernooien ter wereld, zoals de Davis Cup, Billie Jean King Cup (Fed Cup), Roland Garros, Australian Open, US Open en Wimbledon - voor zowel heren als dames, in enkel- en dubbelspel. Voor elke speler kun je precies zien welke wedstrijden hij of zij heeft gespeeld, met uitslagen per set en het toernooi waarin de wedstrijd plaatsvond. Sofascore toont ook onderlinge resultaten, statistieken en live scores tussen spelers die tegen elkaar spelen. Daarnaast kun je het speelschema bekijken, dat regelmatig wordt bijgewerkt zodat wedstrijden voor de volgende ronde snel worden toegevoegd. De tennis live scores op Sofascore.com worden na elk punt automatisch vernieuwd, dus je hoeft de pagina niet handmatig te verversen.
Als het niet leuk meer is, STOP