Eléctrico FC

Eléctrico FC

Portugal
Portugalska
549

Pomembno

Trenutna forma
Informacije
PT
DržavaPortugalska
PrizoriščePavilhao Gimnodesportivo de Ponte de Sor
Kapaciteta720
MestoPonte de Sor

O ekipi Eléctrico FC

Eléctrico FC rezultati, razpored in lestvica z vseh futsal turnirjev, ki jih je igrala ekipa Eléctrico FC.

Eléctrico FC naslednja tekma

Eléctrico FC bo igrala naslednjo tekmo dne 12. sep. 2026, 16:00:00 UTC proti SCU Torreense v 1a Divisao.

Ko se tekma začne, boste lahko spremljali SCU Torreense vs Eléctrico FC rezultate v živo in posodobljene razvrstitve.

Statistika se posodobi po koncu igre.

Eléctrico FC prejšnja tekma

Eléctrico FC je imela prejšnjo tekmo proti Ferreira do Zêzere v tekmovanju Club Friendly Games, tekma se je končala z neodločenim rezultatom (1 - 1).

Zavihek "Tekme" za Eléctrico FC prikazuje zadnjih 100 tekem futsal s statistikami in številom zmag ter porazov.

Prav tako je tukaj prikazan razpored vseh tekem, ki jih Eléctrico FC mora odigrati.

Graf uspešnosti in forme ekipe Eléctrico FC je edinstven algoritem Sofascore, ki ga ustvarimo iz zadnjih 10 tekem ekipe, statistike, podrobne analize in našega lastnega znanja.

Ta graf vam lahko pomaga napovedati prihodnje tekme Eléctrico FC.

Za današnje futsal tekme in rezultate obiščite našo stran z rezultati futsala v živo.

Eléctrico FC

Eléctrico FC

549 sledilcev
PortugalPortugalska
Pavilhao Gimnodesportivo de Ponte de Sor
1a Divisao1a Divisao
Tekme
Trenutna forma

Pomembno

O ekipi Eléctrico FC

Eléctrico FC rezultati, razpored in lestvica z vseh futsal turnirjev, ki jih je igrala ekipa Eléctrico FC.

Eléctrico FC naslednja tekma

Eléctrico FC bo igrala naslednjo tekmo dne 12. sep. 2026, 16:00:00 UTC proti SCU Torreense v 1a Divisao.

Ko se tekma začne, boste lahko spremljali SCU Torreense vs Eléctrico FC rezultate v živo in posodobljene razvrstitve.

Statistika se posodobi po koncu igre.

Eléctrico FC prejšnja tekma

Eléctrico FC je imela prejšnjo tekmo proti Ferreira do Zêzere v tekmovanju Club Friendly Games, tekma se je končala z neodločenim rezultatom (1 - 1).

Zavihek "Tekme" za Eléctrico FC prikazuje zadnjih 100 tekem futsal s statistikami in številom zmag ter porazov.

Prav tako je tukaj prikazan razpored vseh tekem, ki jih Eléctrico FC mora odigrati.

Graf uspešnosti in forme ekipe Eléctrico FC je edinstven algoritem Sofascore, ki ga ustvarimo iz zadnjih 10 tekem ekipe, statistike, podrobne analize in našega lastnega znanja.

Ta graf vam lahko pomaga napovedati prihodnje tekme Eléctrico FC.

Za današnje futsal tekme in rezultate obiščite našo stran z rezultati futsala v živo.

O nasTukaj na Sofascore lahko spremljate žive rezultate, rezultate, statistične podatke in tabele iz futsala. Ponujamo rezultate iz najboljših nacionalnih lig, kot so brazilska Liga Futsal, italijanska Serie A, ruska futsal Superleague in španska Primera Division, kot tudi španska Copa de Espana in španska Segunda Division. Sofascore vam prav tako ponuja rezultate, tekme in tabele iz mednarodnih državnih turnirjev FIFA Futsal World Cup in največji mednarodni turnirski turnir UEFA Futsal Cup. Futsal na Sofascore.com se samodejno posodablja in vam ga ni treba osvežiti ročno.
Ko se zabava konča, KONČAJTE