• Tenis
  • ITF Ženske
Francesca Curmi

Francesca Curmi

588

Pomembno

Trenutna forma
Francesca CurmiFrancesca Curmi
WTA
Najvišje v karieri235
Trenutna uvrstitev
237. (321 PTS)
Profil
Polno imeFrancesca Curmi
Država
MTMLT
Denarna nagrada
Letos30K €
Skupaj v karieri111K €

O ekipi Francesca Curmi

Francesca Curmi rezultati v živo, rezultati, razpored in lestvice z vseh teniških turnirjev, ki jih je igrala Francesca Curmi.

Francesca Curmi naslednja tekma

Statistika se posodobi po koncu igre.

Francesca Curmi zadnja tekma

Francesca Curmi je imela prejšnjo tekmo proti Berfu Cengiz v tekmovanju ITF W100 Gran Canaria-Maspalomas Women, tekma se je končala z rezultatom 2 - 1 (Berfu Cengiz je slavil/a).

Zavihek "Tekme" za Francesca Curmi prikazuje zadnjih 100 tenis tekem s statistikami in številom zmag ter porazov.

Prav tako je tukaj prikazan razpored vseh tekem, ki jih Francesca Curmi mora odigrati.

Graf uspešnosti in forme ekipe Francesca Curmi je edinstven algoritem Sofascore, ki ga ustvarimo iz zadnjih 10 tekem, statistike, podrobne analize in lastnega znanja.

Ta graf lahko pomaga napovedati prihodnje tekme Francesca Curmi.

Za današnji teniški razpored in rezultate obiščite našo stran s teniškimi rezultati v živo.

  • Tenis
  • ITF Ženske
Francesca Curmi

Francesca Curmi

588 sledilcev
MTMalta
Tekme

Pomembno

O ekipi Francesca Curmi

Francesca Curmi rezultati v živo, rezultati, razpored in lestvice z vseh teniških turnirjev, ki jih je igrala Francesca Curmi.

Francesca Curmi naslednja tekma

Statistika se posodobi po koncu igre.

Francesca Curmi zadnja tekma

Francesca Curmi je imela prejšnjo tekmo proti Berfu Cengiz v tekmovanju ITF W100 Gran Canaria-Maspalomas Women, tekma se je končala z rezultatom 2 - 1 (Berfu Cengiz je slavil/a).

Zavihek "Tekme" za Francesca Curmi prikazuje zadnjih 100 tenis tekem s statistikami in številom zmag ter porazov.

Prav tako je tukaj prikazan razpored vseh tekem, ki jih Francesca Curmi mora odigrati.

Graf uspešnosti in forme ekipe Francesca Curmi je edinstven algoritem Sofascore, ki ga ustvarimo iz zadnjih 10 tekem, statistike, podrobne analize in lastnega znanja.

Ta graf lahko pomaga napovedati prihodnje tekme Francesca Curmi.

Za današnji teniški razpored in rezultate obiščite našo stran s teniškimi rezultati v živo.

O nasS teniškimi rezultati v živo na Sofascore spremljajte svoje najljubše teniške igralce v živo od točke do točke, ko zmagajo. Naš sistem teniških rezultatov v živo vam ponuja rezultate, lestvice ATP in WTA, razporede in statistiko z vseh največjih teniških turnirjev, kot so Davisov in Fed Cup, Odprto prvenstvo Francije, ali z vseh turnirjev za Grand Slam - Odprto prvenstvo Avstralije, Odprto prvenstvo ZDA, Roland Garros in Wimbledon, tako za ženske kot za moške, v posamezni konkurenci in dvojicah. Za vsakega igralca si lahko podrobno ogledate tudi njegove posamezne odigrane tekme in rezultate po nizih ter na katerem turnirju je bila ta tekma odigrana. Sofascore rezultati v živo vam ponujajo rezultate medsebojnih tekem, statistiko in rezultate v živo med dvema igralcema, ki igrata tekmo. Preverite lahko razpored tekem, ki se redno posodablja, tako da se tekme naslednjega kroga hitro dodajajo za naslednji dan. Teniški rezultati v živo na Sofascore.com se posodabljajo za vsako točko, zato vam jih ni treba ročno osvežiti, da bi videli rezultate v živo.
Ko se zabava konča, KONČAJTE