• Tenis
  • ITF Moški
Soma Peter

Soma Peter

9

Pomembno

Trenutna forma

O ekipi Soma Peter

Soma Peter rezultati v živo, rezultati, razpored in lestvice z vseh teniških turnirjev, ki jih je igrala Soma Peter.

Soma Peter naslednja tekma

Statistika se posodobi po koncu igre.

Soma Peter zadnja tekma

Soma Peter je imela prejšnjo tekmo proti Jiang Yi Qing v tekmovanju ITF M15 Szabolcsveresmart Men, tekma se je končala z rezultatom 0 - 2 (Jiang Yi Qing je slavil/a).

Zavihek "Tekme" za Soma Peter prikazuje zadnjih 100 tenis tekem s statistikami in številom zmag ter porazov.

Prav tako je tukaj prikazan razpored vseh tekem, ki jih Soma Peter mora odigrati.

Graf uspešnosti in forme ekipe Soma Peter je edinstven algoritem Sofascore, ki ga ustvarimo iz zadnjih 10 tekem, statistike, podrobne analize in lastnega znanja.

Ta graf lahko pomaga napovedati prihodnje tekme Soma Peter.

Za današnji teniški razpored in rezultate obiščite našo stran s teniškimi rezultati v živo.

  • Tenis
  • ITF Moški
Soma Peter

Soma Peter

9 sledilcev
HUHungary
Tekme

Pomembno

O ekipi Soma Peter

Soma Peter rezultati v živo, rezultati, razpored in lestvice z vseh teniških turnirjev, ki jih je igrala Soma Peter.

Soma Peter naslednja tekma

Statistika se posodobi po koncu igre.

Soma Peter zadnja tekma

Soma Peter je imela prejšnjo tekmo proti Jiang Yi Qing v tekmovanju ITF M15 Szabolcsveresmart Men, tekma se je končala z rezultatom 0 - 2 (Jiang Yi Qing je slavil/a).

Zavihek "Tekme" za Soma Peter prikazuje zadnjih 100 tenis tekem s statistikami in številom zmag ter porazov.

Prav tako je tukaj prikazan razpored vseh tekem, ki jih Soma Peter mora odigrati.

Graf uspešnosti in forme ekipe Soma Peter je edinstven algoritem Sofascore, ki ga ustvarimo iz zadnjih 10 tekem, statistike, podrobne analize in lastnega znanja.

Ta graf lahko pomaga napovedati prihodnje tekme Soma Peter.

Za današnji teniški razpored in rezultate obiščite našo stran s teniškimi rezultati v živo.

O nasS teniškimi rezultati v živo na Sofascore spremljajte svoje najljubše teniške igralce v živo od točke do točke, ko zmagajo. Naš sistem teniških rezultatov v živo vam ponuja rezultate, lestvice ATP in WTA, razporede in statistiko z vseh največjih teniških turnirjev, kot so Davisov in Fed Cup, Odprto prvenstvo Francije, ali z vseh turnirjev za Grand Slam - Odprto prvenstvo Avstralije, Odprto prvenstvo ZDA, Roland Garros in Wimbledon, tako za ženske kot za moške, v posamezni konkurenci in dvojicah. Za vsakega igralca si lahko podrobno ogledate tudi njegove posamezne odigrane tekme in rezultate po nizih ter na katerem turnirju je bila ta tekma odigrana. Sofascore rezultati v živo vam ponujajo rezultate medsebojnih tekem, statistiko in rezultate v živo med dvema igralcema, ki igrata tekmo. Preverite lahko razpored tekem, ki se redno posodablja, tako da se tekme naslednjega kroga hitro dodajajo za naslednji dan. Teniški rezultati v živo na Sofascore.com se posodabljajo za vsako točko, zato vam jih ni treba ročno osvežiti, da bi videli rezultate v živo.
Ko se zabava konča, KONČAJTE