BSA-GALP

BSA-GALP

Portugal
Португалија
52

Истакнуто

Форма
Подаци о тиму
28
Укупно играча
24.2 yrs
Просечна старост играча
Такмичења
Инфо
PT
ДржаваПортугалија

О BSA-GALP

BSA-GALP – резултат уживо, табела, распоред и резултати са свих кошаркашких турнира на којима је играо BSA-GALP.

BSA-GALP следећи меч

BSA-GALP ће играти следећу утакмицу 24. 10. 2026. 14:00:00 UTC против Clube Basket Queluz на Portugal Proliga.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултате уживо за Clube Basket Queluz vs BSA-GALP који се ажурирају за сваки поен.

Можда ће бити видео-снимака са најзанимљивијим поенима и новостима за неке утакмице тима BSA-GALP, али само ако се утакмице играју у некој од најпопуларнијих кошаркашких лига.

Статистике и табеле се ажурирају кад се игра заврши.

BSA-GALP претходни меч

BSA-GALP је играо претходну утакмицу против Maia Basket Clube на Portugal Proliga, игра је завршена резултатом 72 - 59 (BSA-GALP је победио у утакмици).

BSA-GALP – картица „Утакмице” приказује последњих 100 кошаркашких игара са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за BSA-GALP које ће се играти у будућности.

Тренутни играчи у тиму BSA-GALP

Тренутни списак тима BSA-GALP, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

бек: Goncalo Fonseca, Hugo Pereira, Reinaldo Simoes, Brian Free, Marques Watson, Salvador Vaz, Ricardo Pinheiro, Carlos Lourenco Нападач: Salvador Gomes, Mor Laye Diop, Jalen Ware, Robinson Nicholas Lee, Andy Fernandes, Lamar Wright, David Rodrigues Крилни центар: Afonso Parrinha Крилни центар: Guilherme Santinhos Центар: Amarilson Lopes, Matheus Santana, Cody Baer Unknown: Victor Banaru, Marque Maultsby, Tiago Almeida, Manuel Sampaio, Trevur Smalls, Lamar Wright, Jose Claro, Gabriel Pereira

BSA-GALP – графички приказ перформанси је јединствени Sofascore алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон може да помогне у прогнози утакмица тима BSA-GALP.

За данашње кошаркашке утакмице и резултате, посетите нашу страницу са резултатима уживо у кошарци.

BSA-GALP

BSA-GALP

52 пратилацa
PortugalПортугалија
Утакмице

Истакнуто

О BSA-GALP

BSA-GALP – резултат уживо, табела, распоред и резултати са свих кошаркашких турнира на којима је играо BSA-GALP.

BSA-GALP следећи меч

BSA-GALP ће играти следећу утакмицу 24. 10. 2026. 14:00:00 UTC против Clube Basket Queluz на Portugal Proliga.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултате уживо за Clube Basket Queluz vs BSA-GALP који се ажурирају за сваки поен.

Можда ће бити видео-снимака са најзанимљивијим поенима и новостима за неке утакмице тима BSA-GALP, али само ако се утакмице играју у некој од најпопуларнијих кошаркашких лига.

Статистике и табеле се ажурирају кад се игра заврши.

BSA-GALP претходни меч

BSA-GALP је играо претходну утакмицу против Maia Basket Clube на Portugal Proliga, игра је завршена резултатом 72 - 59 (BSA-GALP је победио у утакмици).

BSA-GALP – картица „Утакмице” приказује последњих 100 кошаркашких игара са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за BSA-GALP које ће се играти у будућности.

Тренутни играчи у тиму BSA-GALP

Тренутни списак тима BSA-GALP, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

бек: Goncalo Fonseca, Hugo Pereira, Reinaldo Simoes, Brian Free, Marques Watson, Salvador Vaz, Ricardo Pinheiro, Carlos Lourenco Нападач: Salvador Gomes, Mor Laye Diop, Jalen Ware, Robinson Nicholas Lee, Andy Fernandes, Lamar Wright, David Rodrigues Крилни центар: Afonso Parrinha Крилни центар: Guilherme Santinhos Центар: Amarilson Lopes, Matheus Santana, Cody Baer Unknown: Victor Banaru, Marque Maultsby, Tiago Almeida, Manuel Sampaio, Trevur Smalls, Lamar Wright, Jose Claro, Gabriel Pereira

BSA-GALP – графички приказ перформанси је јединствени Sofascore алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон може да помогне у прогнози утакмица тима BSA-GALP.

За данашње кошаркашке утакмице и резултате, посетите нашу страницу са резултатима уживо у кошарци.

О намаSofascore ти омогућава праћење NBA лиге, резултате, табеле, статистику, као и распоред утакмица. Такође, можеш да погледаш резултате претходних утакмица, али и да сазнаш крајњи резултат, резултат на полувремену, као и резултате за сваку поједину четвртину. На Sofascore.com страници такође је омогућено праћење преко 70 кошаркашких лига као што су NCAA, AБA Лига, Балтичка Лига, и Евролига. Sofascore такође омогућава резултате, статистику и табеле великих кошаркашких турнира као што су ФИБА Светско првенство у кошарци, као и Евробаскет. Резултати за кошарку на Sofascore.com се аутоматски освежавају, тако да није потребно да их ручно ажурираш. Додајући кошаркашке утакмице у Фаворите, праћење резултата је још једноставније. Не пропуштај резултате уживо из Италије, Грчке, Русије, или било које друге кошаркашке лиге.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ