Свијетско првенство
Central Coast

Central Coast

Solomon Islands
Соломонска Острва
652

Истакнуто

Форма
Подаци о тиму
34
Укупно играча
29.7 год
Просечна старост играча
5
Играчи националног тима
Инфо
SB
ДржаваСоломонска Острва
СтадионLawson Tama Stadium
Капацитет20000
ГрадHoniara

О Central Coast

Central Coast – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Central Coast следећи меч

Central Coast ће играти следећу утакмицу против Окланд Сити 10. 8. 2026. 03:00:00 UTC на OFC Champions League.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Central Coast vs Окланд Сити, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Central Coast, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Central Coast – претходна утакмица

Central Coast – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Central Coast које ће се играти у будућности.

Central Coast – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Central Coast мечеве.

Тренутни играчи у тиму Central Coast

Нападач: Joses Nawo, Bobby Leslie, Junior Moses, Alex Kaku, Danny Tolinao, Edward Huniuehu, Hudyn Irodao, Evaneldo Vane, Abraham Morgan Везни играч: Carlos Liomasia, Hudson Oreinima, Richie Kwaimamani, Patrick Taroga, Thomas Amasia, Marlon Tahioa, Gibson Marahare, Richard Kwaimamani, Cyral Enotarau, Dalton Maesia, Charlie Otainao Одбрамбени: David Supa, Alick Stanton, Calvin Ohasio, Prince Tahunipue, Eddie Sanga, Alick Kitalo, Fred Bala, Alfred Keni Голман: Philip Mango, Raymond Wane, Eric Peter Unknown: Vincent Liuga, Joses Nawo, Sosimo Evo

Тренутни списак тима Central Coast, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Central Coast листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Central Coast

Central Coast

652 пратилацa
Solomon IslandsСоломонска Острва
Lawson Tama Stadium
Telekom S-LeagueTelekom S-League
Мечеви
Loading...
Форма

Истакнуто

О Central Coast

Central Coast – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Central Coast следећи меч

Central Coast ће играти следећу утакмицу против Окланд Сити 10. 8. 2026. 03:00:00 UTC на OFC Champions League.

Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Central Coast vs Окланд Сити, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Central Coast, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Central Coast – претходна утакмица

Central Coast – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Central Coast које ће се играти у будућности.

Central Coast – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Central Coast мечеве.

Тренутни играчи у тиму Central Coast

Нападач: Joses Nawo, Bobby Leslie, Junior Moses, Alex Kaku, Danny Tolinao, Edward Huniuehu, Hudyn Irodao, Evaneldo Vane, Abraham Morgan Везни играч: Carlos Liomasia, Hudson Oreinima, Richie Kwaimamani, Patrick Taroga, Thomas Amasia, Marlon Tahioa, Gibson Marahare, Richard Kwaimamani, Cyral Enotarau, Dalton Maesia, Charlie Otainao Одбрамбени: David Supa, Alick Stanton, Calvin Ohasio, Prince Tahunipue, Eddie Sanga, Alick Kitalo, Fred Bala, Alfred Keni Голман: Philip Mango, Raymond Wane, Eric Peter Unknown: Vincent Liuga, Joses Nawo, Sosimo Evo

Тренутни списак тима Central Coast, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Central Coast листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Реклама
О намаФудбалски резултати уживо на Sofascore-у покривају више од 500 лига, купова и турнира широм света, уз стално ажуриране резултате, статистику, табеле, видео сажетке и распореде. Утакмице из свих фудбалских такмичења ажурирају се сваког минута и доносе брзе и прецизне податке о резултатима, току утакмице, стрелцима и асистентима, картонима, заменама, као и статистикама утакмица. Видео сажеци доступни су за већину најпопуларнијих лига и такмичења: шпанска Ла Лига ББВА и Куп Краља, италијанска Серија А и куп Италије, немачка Бундеслига и немачки куп, француска Лига 1, као и УЕФА Лига шампиона, УЕФА Лига Европе, али и велика репрезентативна такмичења попут Светског првенства и Европског првенства. Sofascore пружа информације за сваки тим и нуди детаље уз помоћ којих можеш да видиш последњих 10 утакмица, табеле, распореде, резултате, статистику и још много тога. У детаљима утакмице можеш да пронађеш и промене квота (пад и раст). Сви резултати на Sofascore.com ажурирају се аутоматски, без ручног освежавања. Додавањем утакмица или тимова у Фаворите, можеш још једноставније да пратиш резултате, исходе и статистику. У сваком тренутку можеш да пребациш приказ на Све или Уживо.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ