Истакнуто
О Malaga Juniors FC
Malaga Juniors FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.
Malaga Juniors FC следећи меч
Malaga Juniors FC ће играти следећу утакмицу против Torredonjimeno 25. 10. 2026. 16:30:00 UTC на Tercera Federación, Group 9.
Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Torredonjimeno vs Malaga Juniors FC, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.
Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Malaga Juniors FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.
Malaga Juniors FC – претходна утакмица
Malaga Juniors FC је претходну утакмицу играо против Атл Манча Реал на Tercera Federación, Group 9, утакмица је завршена резултатом 1 - 2 (Атл Манча Реал је победио у утакмици).
Malaga Juniors FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.
Има и распореда свих утакмица за Malaga Juniors FC које ће се играти у будућности.
Malaga Juniors FC – графички приказ перформанси је јединствени Sofascore алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.
Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Malaga Juniors FC мечеве.
Тренутни играчи у тиму Malaga Juniors FC
Нападач: Adil Azarkan, Julen Gutiérrez, Fernando Martín, Miguel Caballero Везни играч: Momodou Cham, Daniel Espinar Vallejo, Jesus Cruz, Alberto López Одбрамбени: Rafael Muñoz, Adrián Díaz, Francisco Acosta Голман: Adrián Solera, Jesús Parejo
Тренутни списак тима Malaga Juniors FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.
Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.
Malaga Juniors FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.
Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.
За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.
Malaga Juniors FC
Истакнуто
О Malaga Juniors FC
Malaga Juniors FC – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.
Malaga Juniors FC следећи меч
Malaga Juniors FC ће играти следећу утакмицу против Torredonjimeno 25. 10. 2026. 16:30:00 UTC на Tercera Federación, Group 9.
Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Torredonjimeno vs Malaga Juniors FC, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.
Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Malaga Juniors FC, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.
Malaga Juniors FC – претходна утакмица
Malaga Juniors FC је претходну утакмицу играо против Атл Манча Реал на Tercera Federación, Group 9, утакмица је завршена резултатом 1 - 2 (Атл Манча Реал је победио у утакмици).
Malaga Juniors FC – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.
Има и распореда свих утакмица за Malaga Juniors FC које ће се играти у будућности.
Malaga Juniors FC – графички приказ перформанси је јединствени Sofascore алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.
Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Malaga Juniors FC мечеве.
Тренутни играчи у тиму Malaga Juniors FC
Нападач: Adil Azarkan, Julen Gutiérrez, Fernando Martín, Miguel Caballero Везни играч: Momodou Cham, Daniel Espinar Vallejo, Jesus Cruz, Alberto López Одбрамбени: Rafael Muñoz, Adrián Díaz, Francisco Acosta Голман: Adrián Solera, Jesús Parejo
Тренутни списак тима Malaga Juniors FC, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.
Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.
Malaga Juniors FC листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.
Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.
За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.