Истакнуто
О Huracán Buceo
Huracán Buceo – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.
Huracán Buceo следећи меч
Huracán Buceo ће играти следећу утакмицу против Deutscher FK 24. 10. 2026. 18:30:00 UTC на Primera Divisional C.
Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Huracán Buceo vs Deutscher FK, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.
Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Huracán Buceo, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.
Huracán Buceo – претходна утакмица
Huracán Buceo је претходну утакмицу играо против Deportivo Italiano на Primera Divisional C, утакмица је завршена нерешеним резултатом (1 - 1).
Huracán Buceo – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.
Има и распореда свих утакмица за Huracán Buceo које ће се играти у будућности.
Huracán Buceo – графички приказ перформанси је јединствени Sofascore алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.
Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Huracán Buceo мечеве.
Тренутни играчи у тиму Huracán Buceo
Нападач: Vicente Mosquilo, Cristian Antúnez, Denis Joaquín Blanco Zeballos, Santino Ayala, Germán Agustín Cardozo Pereyra, Joaquín Nicolás Delgado Quintana Везни играч: Leandro Paiva, Luis Ademir Silva Britos, Juan Pablo Sandín, Anibal Hernández, Nahuel Santana Silva, Ismael Camors, Roque Federico Damián Bonilla, Facundo Morales Zabala, Santiago Álvarez Ferreira, Iván Blanco Píriz, Gastón Rodríguez Одбрамбени: Ignacio Nicolás Velázquez Quintana, Hector Hernandez, Juan Pablo Doncel Guerra, Pablo Pintos, Federico Burguez, Gianlucas García Corrales, Patricio Morales Torena, Lucas Nicolás Rodríguez Lavecchia, Axel Joel Pineda Franco Голман: Facundo Agustín Lemos Brun, Juan Pablo Muñoz Fernández, Mathias Adrián De Los Santos Unknown: Emiliano Camors
Тренутни списак тима Huracán Buceo, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.
Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.
Huracán Buceo листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.
Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.
За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.
Huracán Buceo
Истакнуто
О Huracán Buceo
Huracán Buceo – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.
Huracán Buceo следећи меч
Huracán Buceo ће играти следећу утакмицу против Deutscher FK 24. 10. 2026. 18:30:00 UTC на Primera Divisional C.
Када почне утакмица, моћи ћете да пратите резултат уживо за Huracán Buceo vs Deutscher FK, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике утакмице.
Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Huracán Buceo, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.
Huracán Buceo – претходна утакмица
Huracán Buceo је претходну утакмицу играо против Deportivo Italiano на Primera Divisional C, утакмица је завршена нерешеним резултатом (1 - 1).
Huracán Buceo – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.
Има и распореда свих утакмица за Huracán Buceo које ће се играти у будућности.
Huracán Buceo – графички приказ перформанси је јединствени Sofascore алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.
Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Huracán Buceo мечеве.
Тренутни играчи у тиму Huracán Buceo
Нападач: Vicente Mosquilo, Cristian Antúnez, Denis Joaquín Blanco Zeballos, Santino Ayala, Germán Agustín Cardozo Pereyra, Joaquín Nicolás Delgado Quintana Везни играч: Leandro Paiva, Luis Ademir Silva Britos, Juan Pablo Sandín, Anibal Hernández, Nahuel Santana Silva, Ismael Camors, Roque Federico Damián Bonilla, Facundo Morales Zabala, Santiago Álvarez Ferreira, Iván Blanco Píriz, Gastón Rodríguez Одбрамбени: Ignacio Nicolás Velázquez Quintana, Hector Hernandez, Juan Pablo Doncel Guerra, Pablo Pintos, Federico Burguez, Gianlucas García Corrales, Patricio Morales Torena, Lucas Nicolás Rodríguez Lavecchia, Axel Joel Pineda Franco Голман: Facundo Agustín Lemos Brun, Juan Pablo Muñoz Fernández, Mathias Adrián De Los Santos Unknown: Emiliano Camors
Тренутни списак тима Huracán Buceo, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.
Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.
Huracán Buceo листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.
Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.
За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.