Свијетско првенство
Mastabe FA U13

Mastabe FA U13

Indonesia
Индонезија
19

Истакнуто

Форма
Подаци о тиму
29
Укупно играча
Такмичења
Инфо
ID
ДржаваИндонезија

О Mastabe FA U13

Mastabe FA U13 – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Mastabe FA U13 следећи меч

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Mastabe FA U13, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Mastabe FA U13 – претходна утакмица

Mastabe FA U13 је претходну утакмицу играо против RMD U13 на Liga Topskor U13, утакмица је завршена резултатом 0 - 8 (RMD U13 је победио у утакмици).

Mastabe FA U13 – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Mastabe FA U13 које ће се играти у будућности.

Mastabe FA U13 – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Mastabe FA U13 мечеве.

Тренутни играчи у тиму Mastabe FA U13

Нападач: Rahsya Putra Hidayat, Abid Abdillah Pranaja, Muhammad Rafif Zaidan, Chirelly Afriansyah, Raditya Zaidan Rizky, Fillio Ayasha Yusuf Везни играч: Aufaa Rasya Alriano, Teuku Rachmadin Rauf, Sultan Rasyid Tanjung, Azzamy Risky Nugroho, Faiz Az Zein, Muhammad Rasya Kurnia, Rashya Alkhalifi Hadi, Alfito Bagas Daniswara, Al Rasyid Putra Junaedy, Arkana Danish Ashwan, Muhammad Fahrezi, Muhammad Sulthon Nuno, Abimanyu Putra Bramantya Одбрамбени: Keanu Rizqi Aufarrezi, Daffa Almer Maulana, Affan Kayyis Wanda, Muhammad Faiz Hanan, Muhammad Fahreza, Bramantyo Nurismansa Sudjono, Dafa Niko Safaraz Голман: Keifer Wisesa Wijaya, Muhammad Bimo Alrasyid, Muhammad Iqbal

Тренутни списак тима Mastabe FA U13, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Mastabe FA U13 листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Mastabe FA U13

Mastabe FA U13

19 пратилацa
IndonesiaИндонезија
Мечеви
Форма

Истакнуто

О Mastabe FA U13

Mastabe FA U13 – резултати уживо, играчи, сезонски распоред и данашњи резултати доступни су на Sofascore.

Mastabe FA U13 следећи меч

Можда ће бити видео-снимака са занимљивим головима и новостима за неке утакмице тима Mastabe FA U13, али само ако се утакмица игра у некој од најпопуларнијих фудбалских лига.

Mastabe FA U13 – претходна утакмица

Mastabe FA U13 је претходну утакмицу играо против RMD U13 на Liga Topskor U13, утакмица је завршена резултатом 0 - 8 (RMD U13 је победио у утакмици).

Mastabe FA U13 – картица „Парови” приказује последњих 100 фудбалских утакмица са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распореда свих утакмица за Mastabe FA U13 које ће се играти у будућности.

Mastabe FA U13 – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица тима, статистика, детаљне анализе и свог сопственог знања.

Овај графикон Вам може помоћи да предвидите следеће Mastabe FA U13 мечеве.

Тренутни играчи у тиму Mastabe FA U13

Нападач: Rahsya Putra Hidayat, Abid Abdillah Pranaja, Muhammad Rafif Zaidan, Chirelly Afriansyah, Raditya Zaidan Rizky, Fillio Ayasha Yusuf Везни играч: Aufaa Rasya Alriano, Teuku Rachmadin Rauf, Sultan Rasyid Tanjung, Azzamy Risky Nugroho, Faiz Az Zein, Muhammad Rasya Kurnia, Rashya Alkhalifi Hadi, Alfito Bagas Daniswara, Al Rasyid Putra Junaedy, Arkana Danish Ashwan, Muhammad Fahrezi, Muhammad Sulthon Nuno, Abimanyu Putra Bramantya Одбрамбени: Keanu Rizqi Aufarrezi, Daffa Almer Maulana, Affan Kayyis Wanda, Muhammad Faiz Hanan, Muhammad Fahreza, Bramantyo Nurismansa Sudjono, Dafa Niko Safaraz Голман: Keifer Wisesa Wijaya, Muhammad Bimo Alrasyid, Muhammad Iqbal

Тренутни списак тима Mastabe FA U13, статистике и перформансе играча можете наћи на овој страници.

Имамо такође и статистике за сваког играча на свим надметањима, са свим укупно одиграним или започетим утакмицама, минутима игре, бројем датих голова, бројем картона и још много тога.

Mastabe FA U13 листа најбољих стрелаца је уживо ажурирана у току меча.

Можете да кликнете на играча са списка горе и погледате доступне личне информације, као што су националност, датум рођења, висина, омиљено стопало, позиција, вредност играча, историја трансфера итд.

За данашњи распоред и резултате у фудбалу, посетите нашу страницу са резултатима уживо у фудбалу.

Реклама
О намаФудбалски резултати уживо на Sofascore-у покривају више од 500 лига, купова и турнира широм света, уз стално ажуриране резултате, статистику, табеле, видео сажетке и распореде. Утакмице из свих фудбалских такмичења ажурирају се сваког минута и доносе брзе и прецизне податке о резултатима, току утакмице, стрелцима и асистентима, картонима, заменама, као и статистикама утакмица. Видео сажеци доступни су за већину најпопуларнијих лига и такмичења: шпанска Ла Лига ББВА и Куп Краља, италијанска Серија А и куп Италије, немачка Бундеслига и немачки куп, француска Лига 1, као и УЕФА Лига шампиона, УЕФА Лига Европе, али и велика репрезентативна такмичења попут Светског првенства и Европског првенства. Sofascore пружа информације за сваки тим и нуди детаље уз помоћ којих можеш да видиш последњих 10 утакмица, табеле, распореде, резултате, статистику и још много тога. У детаљима утакмице можеш да пронађеш и промене квота (пад и раст). Сви резултати на Sofascore.com ажурирају се аутоматски, без ручног освежавања. Додавањем утакмица или тимова у Фаворите, можеш још једноставније да пратиш резултате, исходе и статистику. У сваком тренутку можеш да пребациш приказ на Све или Уживо.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ