Chaka Traorè No team видео, историја трансфера и статистика - SofaScore.com
Chaka Traorè
Примати обавештења о овом играчу
65 пратилацa

CI
CIV

Националност

16

23. дец 2004.

175 cm

Висина

Десна

Јача нога

F

Позиција

35

Број на дресу

Мечеви

Chaka Traorè