Livia Peng FC Zürich видео, историја трансфера и статистика - SofaScore.com
livia-peng
Livia Peng
Примати обавештења о овом играчу
1 пратилацa

CH
SUI

Националност

18

14. мар 2002.

G

Позиција

1

Број на дресу

Мечеви

Livia Peng