Bologna - Roma резултат уживо, међусобни резултати и поставе | SofaScore

Bologna - Roma

Bologna
Roma
Loading...
Loading...
1. дец 2021. 17.30
Not started
Loading...
Loading...

Информације о мечу

Датум почетка: 1. дец 2021. 17.30
Локација: Bologna Стадион: Renato Dall'Ara