• Тенис
  • WTA 125
Martyna Kubka

Martyna Kubka

1.5k

Истакнуто

Форма
WTA
Рекорд каријере165
Тренутна позиција
165. (451 PTS)
Резулати на Грен Слему
2022
2023
2024
2025
2026
Аустралија Опен
-
-
-
-
-
Ролан Гарос
-
-
-
-
-
Вимблдон
-
-
-
-
-
УС Опен
-
-
-
-
Q
Профил
Име и презимеMartyna Kubka
Држава
PLPOL
Старост25 (19. апр 2001.)
ИграДеснорук(а)
Новчане награде
Ове године102K €
Укупно у каријери231K €

О Martyna Kubka

Martyna Kubka резултат уживо, резултати, распоред и рангирање са свих турнира које је Martyna Kubka одиграо.

Martyna Kubka – следећа утакмица

Статистике се ажурирају када се игра заврши.

Martyna Kubka последњи меч

Martyna Kubka је играо претходну утакмицу против Ченгиз Б. на WTA 125k Ankara, Turkiye Women Singles, утакмица је завршена резултатом 0 - 2 (Ченгиз Б. је победио у игри).

Martyna Kubka – картица „Парови” приказује последњих 100 тениских мечева са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распоред свих утакмица тима Martyna Kubka које ће се играти у будућности.

Martyna Kubka – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица, статистика, детаљне анализе и свог личног знања.

Овај графикон може бити од помоћи у прогнози будућих утакмица тима Martyna Kubka.

За данашњи распоред и резултате у тенису, посетите нашу страницу са резултатима уживо у тенису.

  • Тенис
  • WTA 125
Martyna Kubka

Martyna Kubka

1.5k пратилацa
PLPoland
19. април 2001. (25)
Сусрети

Истакнуто

О Martyna Kubka

Martyna Kubka резултат уживо, резултати, распоред и рангирање са свих турнира које је Martyna Kubka одиграо.

Martyna Kubka – следећа утакмица

Статистике се ажурирају када се игра заврши.

Martyna Kubka последњи меч

Martyna Kubka је играо претходну утакмицу против Ченгиз Б. на WTA 125k Ankara, Turkiye Women Singles, утакмица је завршена резултатом 0 - 2 (Ченгиз Б. је победио у игри).

Martyna Kubka – картица „Парови” приказује последњих 100 тениских мечева са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распоред свих утакмица тима Martyna Kubka које ће се играти у будућности.

Martyna Kubka – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица, статистика, детаљне анализе и свог личног знања.

Овај графикон може бити од помоћи у прогнози будућих утакмица тима Martyna Kubka.

За данашњи распоред и резултате у тенису, посетите нашу страницу са резултатима уживо у тенису.

О намаSofascore тенис резултати омогућавају ти праћење својих омиљених играча уживо, поен по поен. Овај тениски систем приказује резултате уживо, АТП и ВТА листе, статистику и распоред мечева свих великих тениских турнира. Доступни су резултати уживо, табеле, статистика, као и распоред мечева за Гренд Слем турнире - Аустралијан Опен, Френч Опен, УС Опен и Вимблдон - укључујући појединачне турнире и парове у мушкој и женској конкуренцији. Такође, омогућен је и приказ резултата претходних мечева појединих играча, њихову статистику, турнир на којем су играли и до које фазе турнира су дошли. Sofascore.com приказује међусобни однос играча, статистику, као и резултате уживо између два играча који играју меч. Мечеви се аутоматски ажурирају тако да брзо и једноставно можеш да дођеш до података о турниру или о следећем мечу појединог играча. Sofascore аутоматски ажурира резултате током меча сваких неколико секудни, тако да није потребно да их ручно освежаваш.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ