• Тенис
  • UTR Men
Solal Pont

Solal Pont

41

Истакнуто

Форма
Профил
Име и презимеSolal Pont
Држава
FRFRA

О Solal Pont

Solal Pont резултат уживо, резултати, распоред и рангирање са свих турнира које је Solal Pont одиграо.

Solal Pont – следећа утакмица

Статистике се ажурирају када се игра заврши.

Solal Pont последњи меч

Solal Pont је играо претходну утакмицу против Shaan Patel на UTR PTT Seattle Men 01, утакмица је завршена резултатом 2 - 1 (Shaan Patel је победио у игри).

Solal Pont – картица „Парови” приказује последњих 100 тениских мечева са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распоред свих утакмица тима Solal Pont које ће се играти у будућности.

Solal Pont – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица, статистика, детаљне анализе и свог личног знања.

Овај графикон може бити од помоћи у прогнози будућих утакмица тима Solal Pont.

За данашњи распоред и резултате у тенису, посетите нашу страницу са резултатима уживо у тенису.

  • Тенис
  • UTR Men
Solal Pont

Solal Pont

41 пратилацa
FRFrance
Сусрети

Истакнуто

О Solal Pont

Solal Pont резултат уживо, резултати, распоред и рангирање са свих турнира које је Solal Pont одиграо.

Solal Pont – следећа утакмица

Статистике се ажурирају када се игра заврши.

Solal Pont последњи меч

Solal Pont је играо претходну утакмицу против Shaan Patel на UTR PTT Seattle Men 01, утакмица је завршена резултатом 2 - 1 (Shaan Patel је победио у игри).

Solal Pont – картица „Парови” приказује последњих 100 тениских мечева са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распоред свих утакмица тима Solal Pont које ће се играти у будућности.

Solal Pont – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица, статистика, детаљне анализе и свог личног знања.

Овај графикон може бити од помоћи у прогнози будућих утакмица тима Solal Pont.

За данашњи распоред и резултате у тенису, посетите нашу страницу са резултатима уживо у тенису.

О намаSofascore тенис резултати омогућавају ти праћење својих омиљених играча уживо, поен по поен. Овај тениски систем приказује резултате уживо, АТП и ВТА листе, статистику и распоред мечева свих великих тениских турнира. Доступни су резултати уживо, табеле, статистика, као и распоред мечева за Гренд Слем турнире - Аустралијан Опен, Френч Опен, УС Опен и Вимблдон - укључујући појединачне турнире и парове у мушкој и женској конкуренцији. Такође, омогућен је и приказ резултата претходних мечева појединих играча, њихову статистику, турнир на којем су играли и до које фазе турнира су дошли. Sofascore.com приказује међусобни однос играча, статистику, као и резултате уживо између два играча који играју меч. Мечеви се аутоматски ажурирају тако да брзо и једноставно можеш да дођеш до података о турниру или о следећем мечу појединог играча. Sofascore аутоматски ажурира резултате током меча сваких неколико секудни, тако да није потребно да их ручно освежаваш.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ