Jordi Walder

Jordi Walder

12

Истакнуто

Форма
Профил
Име и презимеJordi Walder
Држава
DEGER
Старост28 (19. јул 1998.)
Новчане награде
Укупно у каријери4K €

О Jordi Walder

Jordi Walder резултат уживо, резултати, распоред и рангирање са свих турнира које је Jordi Walder одиграо.

Jordi Walder – следећа утакмица

Статистике се ажурирају када се игра заврши.

Jordi Walder последњи меч

Jordi Walder је играо претходну утакмицу против Philip Hjorth на ITF Denmark F2, Men Singles, утакмица је завршена резултатом 2 - 1 (Philip Hjorth је победио у игри).

Jordi Walder – картица „Парови” приказује последњих 100 тениских мечева са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распоред свих утакмица тима Jordi Walder које ће се играти у будућности.

Jordi Walder – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица, статистика, детаљне анализе и свог личног знања.

Овај графикон може бити од помоћи у прогнози будућих утакмица тима Jordi Walder.

За данашњи распоред и резултате у тенису, посетите нашу страницу са резултатима уживо у тенису.

Jordi Walder

Jordi Walder

12 пратилацa
DEGermany
19. јул 1998. (28)
Сусрети

Истакнуто

О Jordi Walder

Jordi Walder резултат уживо, резултати, распоред и рангирање са свих турнира које је Jordi Walder одиграо.

Jordi Walder – следећа утакмица

Статистике се ажурирају када се игра заврши.

Jordi Walder последњи меч

Jordi Walder је играо претходну утакмицу против Philip Hjorth на ITF Denmark F2, Men Singles, утакмица је завршена резултатом 2 - 1 (Philip Hjorth је победио у игри).

Jordi Walder – картица „Парови” приказује последњих 100 тениских мечева са статистикама и иконама победа/пораз.

Има и распоред свих утакмица тима Jordi Walder које ће се играти у будућности.

Jordi Walder – графички приказ перформанси је јединствени Софаскоров алгоритам, који генеришемо на основу последњих 10 утакмица, статистика, детаљне анализе и свог личног знања.

Овај графикон може бити од помоћи у прогнози будућих утакмица тима Jordi Walder.

За данашњи распоред и резултате у тенису, посетите нашу страницу са резултатима уживо у тенису.

О намаSofascore тенис резултати омогућавају ти праћење својих омиљених играча уживо, поен по поен. Овај тениски систем приказује резултате уживо, АТП и ВТА листе, статистику и распоред мечева свих великих тениских турнира. Доступни су резултати уживо, табеле, статистика, као и распоред мечева за Гренд Слем турнире - Аустралијан Опен, Френч Опен, УС Опен и Вимблдон - укључујући појединачне турнире и парове у мушкој и женској конкуренцији. Такође, омогућен је и приказ резултата претходних мечева појединих играча, њихову статистику, турнир на којем су играли и до које фазе турнира су дошли. Sofascore.com приказује међусобни однос играча, статистику, као и резултате уживо између два играча који играју меч. Мечеви се аутоматски ажурирају тако да брзо и једноставно можеш да дођеш до података о турниру или о следећем мечу појединог играча. Sofascore аутоматски ажурира резултате током меча сваких неколико секудни, тако да није потребно да их ручно освежаваш.
Када забава престане, ПРЕСТАНИТЕ И ВИ